Dorota Gardias kończy z karierą w telewizji? Wiemy, czym się teraz zajmie

Dorota Gardias kończy z karierą w telewizji? Wiemy, czym się teraz zajmie

Dorota Gardias zniknęła z telewizji
Dorota Gardias zniknęła z telewizji
Źródło zdjęć: © AKPA
15.04.2024 15:55

Dorota Gardias coraz rzadziej pojawia się na antenie TVN-u, czy na branżowych imprezach. Pogodynka postanowiła zmienić swoje życie i skupić się na zupełnie czymś innym. Poprowadzi własny biznes z dala od Warszawy!

Do niedawna Dorotę Gardias można było oglądać między innymi w "Dzień dobry TVN" czy w codziennej prognozie pogody. Często pojawiała się również na modowych eventach, czy zajmowała się konferansjerką. Obecnie postanowiła spełniać swoje marzenia i zająć się biznesem, który zgoła różni się od pracy w telewizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Gardias otwiera biznes. Wraca w rodzinne strony

W jednym z niedawnych wywiadów dla "Twojego imperium" dawno nie widziana prezenterka opowiedziała o swoim obecnym zajęciu. Do niedawna fani Doroty Gardias mogli oglądać ją niemalże codziennie na antenie TVN-u, a teraz mają szansę odwiedzić jej agroturystykę. To właśnie jest tajemniczym projektem pogodynki, która kończy budowę posiadłości na Roztoczu, czyli w okolicach miejsca, z którego pochodzi. Jak sama zaznacza, już niebawem pierwsi goście będą mogli pojawić się w jej domu, aby zasmakować pięknych widoków i uroku tej ziemi.

Dorota Gardias coraz częściej pojawia się na scenie. "Lubię to"

Jedną z pasji Doroty Gardias jest śpiewanie. Od dłuższego już czasu na social mediach prezenterki można znaleźć nagrania z jej prób czy nawet występów. Niedawno nagrała swoją autorską piosenkę "Przed siebie", którą prezentowała na żywo w "Dzień dobry TVN". Podczas wspomnianego wywiadu z "Twoim imperium" dodała, że śpiewanie pozwala jej znaleźć spokój.

Śpiewanie traktuję w kategoriach super przygody i fajnej zabawy, dzięki której mam świetne samopoczucie, a przy okazji schodzi ze mnie całe napięcie i stres - powiedziała Dorota Gardias.
Dorota Gardias realizuje swoje pasje
Dorota Gardias realizuje swoje pasje© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także