Dorota Szelągowska ma za sobą TRZY rozwody. Już wie, co będzie dalej

Dorota Szelągowska ma za sobą TRZY rozwody. Już wie, co będzie dalej

Wszystkie rozwody Doroty Szelągowskiej
Wszystkie rozwody Doroty Szelągowskiej
Źródło zdjęć: © AKPA
24.03.2024 14:15

W życiu zawodowym Dorota Szelągowska z pewnością może czuć się spełniona. Nieco inaczej wygląda kwestia jej związków. Gwiazda TVN-u ma za sobą trzy rozwody. Czy mimo to zdecyduje się po raz kolejny sformalizować związek?

Dorota Szelągowska obecnie jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd TVN-u. Popularnością cieszą się "Totalne remonty Szelągowskiej", a w tym roku projektantka wnętrz występuje również w roli jurora w programie "Masterchef. Nastolatki". Choć w 2020 roku po raz trzeci się rozwiodła, to ostatnio wiedzie jej się nieco lepiej, bowiem po raz kolejny jest zakochana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rozwody Doroty Szelągowskiej. Dalej szuka szczęścia w miłości

Z pierwszym mężem, Pawłem Hartliebem gwiazda TVN-u była w związku małżeńskim nieco ponad rok. Para co prawda doczekała się syna Antoniego, jednak chwilę po jego narodzinach Dorota Szelągowska rozwiodła się z aktorem. Następnie związała się z Adamem Sztabą, z którym była najpierw w nieformalnym związku przez ponad 11 lat. Pobrali się w 2013 roku, a już dwa lata później prezenterka postanowiła złożyć papiery rozwodowe. Po raz ostatni na ślubnym kobiercu Dorota Szelągowska stanęła w 2017 Wyszła wtedy za Michała Wawro, z którym ma córkę Wandę. Ten związek również nie przetrwał próby czasu i po kilku latach para rozstała się, otrzymując rozwód w 2020 roku. W niedawnym wywiadzie z naszą redakcją gwiazda wspomniała, że nie jest dumna ze swojego dotychczasowego życia miłosnego i dlatego nie rozmyśla nad przyszłością.

Naprawdę, jakkolwiek to brzmi, nie jestem dumna z tego powodu, że trzy razy w życiu się rozwodziłam. Natomiast brałam ślub o którym nikt nie wiedział, gdzie w urzędzie byliśmy tylko my (...) Z drugiej strony miałam wielki ślub z fajerwerkami i orkiestrą i żaden nie zagwarantował mi szczęścia - wspominała Szelągowska.

Dorota Szelągowska znów jest szczęśliwa. Będzie kolejny ślub?

Po kilku latach od ostatniego związku, Dorota Szelągowska znów jest w bliskiej relacji. Tym razem projektantka wnętrz chroni swoją prywatność i jedyne co wiadomo o jej ukochanym, to fakt, że czuje się przy nim szczęśliwa. Jak sama zaznacza, w ostatnim czasie jest zaczęło się układać i w końcu trafiła na kogoś odpowiedniego dla siebie. Czy zatem planuje kolejny, czwarty ślub?

Nie biorę kolejnego ślubu. Planowałam w swoim życiu bardzo wiele ślubów. Nie planowałam rozwodów, a też się wydarzyły, więc chwilowo o tym nie myślę - powiedziała Dorota Szelągowska dla Jastrząb Post.
Dorota Szelągowska jest w szczęśliwym związku
Dorota Szelągowska jest w szczęśliwym związku© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także