Dorota Wellman nigdy nie pokazuje męża. Ma ku temu DWA powody

Dorota Wellman nigdy nie pokazuje męża. Ma ku temu DWA powody

Dorota Wellman o swoim małżeństwie. Dlaczego nie zabiera Krzysztofa na eventy?
Dorota Wellman o swoim małżeństwie. Dlaczego nie zabiera Krzysztofa na eventy?
Źródło zdjęć: © AKPA
13.02.2024 20:20, aktualizacja: 14.02.2024 14:19

Dorota Wellman od kilku dekad żyje w związku z Krzysztofem. Dlaczego nigdy nie zabiera go na eventy? Rozgadała się w nowym wywiadzie.

Dorota Wellman w branży rozrywkowej jest obecna od kilku dekad. Jej życie prywatne dla bardzo wielu fanów stanowi jednak jedną wielką niewiadomą. Przed 36. laty obecna gwiazda "Dzień Dobry TVN" poślubiła fotografa Krzysztofa Wellmana. Małżonkowie mają razem jedno dziecko: dorosłego już dziś syna Jakuba. Do tej pory Dorota raczej nie wypowiadała się na tematy dot. relacji w rodzinie. Teraz zrobiła wyjątek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Wellman pochwaliła się osiągnięciami męża

Wellman udzieliła długiego wywiadu Andrzejowi Sołtysikowi ze Świata Gwiazd. W jego trakcie chętniej niż zwykle opowiadała o mężu – Krzysztofie, podkreślając jego zawodowe dokonania m.in. w zakresie fotografii filmowej.

(...) wiele lat pracował w kinematografii. I bardzo dużo filmów to są fotosy Krzyśka, które były bardzo ważną częścią filmowej reklamy. Dokumentacji, promocji. Ale też takich pamiątek z planu, które teraz pojawiają się w różnych wydawnictwach, w różnych książkach – ujawniła.

Co ciekawe, Wellman już postanowił, co stanie się ze zgromadzonymi przez niego materiałami. Zamierza przepisać je na poczet Muzeum Kinematografii w Łodzi. W jego archiwach znajdują się zdjęcia, których nikt nigdy wcześniej nie publikował.

Dlaczego Dorota Wellman nie zabiera męża na eventy?

Rozmówczyni Sołtysika rzadko kiedy bywa na celebryckich imprezach. Gdy już się jednak pojawi, nigdy nie ma u jej boku Krzysztofa. Dlaczego tak jest?

Bo mój mąż nie lubi eventów, to po pierwsze. Chodzi na eventy swoje. Po drugie, nie lubi być mężem swojej żony. Krzysztof Wellman ma na swoje osiągnięcia, swoją pracę, swoje życie – zaczęła Dorota.

Dodała, partner nie zamierza być jej "ogonem", bo ma własną osobowość.

Krzysztof Wellman
Krzysztof Wellman © AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także