Dorota Wellman szczerze o powrocie Dowbor i zmianach w TVP. "Jestem oburzona"

Dorota Wellman szczerze o powrocie Dowbor i zmianach w TVP. "Jestem oburzona"

Dorota Wellman wypowiedziała się o Katarzynie Dowbor
Dorota Wellman wypowiedziała się o Katarzynie Dowbor
Źródło zdjęć: © AKPA
16.02.2024 11:32

Zmiany, które miały niedawno miejsce w Telewizji Polskiej, odbiły się szerokim echem nie tylko w opinii publicznej, ale również wśród dziennikarzy innych stacji. Na ten temat wypowiedziała się niedawno Dorota Wellman, która skupiła się na swojej koleżance po fachu, Katarzynie Dowbor. Co jeszcze sądzi o zmianach w TVP? Nie gryzła się w język!

Dorota Wellman to jedna z najbardziej lubianych prowadzących "Dzień dobry TVN". Wraz z Marcinem Prokopem stworzyli wręcz idealny duet, który nie tylko świetnie prowadzi popularną śniadaniówkę, ale też bawi do łez. Poza tym Wellman dostała swoje programy w TVN Style, a w 2023 roku była prowadzącą programu "Kto to wie?".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Wellman komentuje zmiany w TVP. Jest oburzona jedną sprawą

Prowadząca "DDTVN" rzadko udziela wywiadów. Postanowiła jednak skomentować to, co działo się w ostatnich tygodniach w telewizji publicznej. W rozmowie ze "Światem Gwiazd" odpowiedziała, że bardzo nie spodobało jej się zwolnienie ciężarnej dziennikarki, co uznała za nieprzyzwoite i oburzające. Chodzi oczywiście o pożegnanie się z Małgorzatą Tomaszewską, która prowadziła "Pytanie na Śniadanie". Prowadząca w momencie zwolnienia była już w zaawansowanej ciąży.

Co o powrocie Katarzyny Dowbor do "PnŚ" sądzi Dorota Wellman? "Poradzi sobie"

Dorota Wellman postanowiła podzielić się również swoją opinią na temat zmian personalnych w "Pytaniu na Śniadanie". Głównie skupiła się na Katarzynie Dowbor, z którą przez pewien czas pracowała także w TVN-ie. Według Wellman, jest ona na tyle doświadczonym dziennikarzem, że z pewnością sobie poradzi w roli prowadzącej śniadaniówki TVP. Zwróciła także uwagę na różnicę wieku pomiędzy Dowbor, a jej partnerem programowym, Filipem Antonowiczem.

Bardzo podobna para jak my, tylko troszkę większa różnica wieku. (...) Lubię takie zestawienia, bo świat jest inny tego młodszego partnera, a świat inny Kaśki. Jak zbiorą razem doświadczenia, to można pięknie wspólnie prowadzić program — dodała w rozmowie ze Światem Gwiazd Wellman.
Dorota Wellman komentuje powrót do pracy Kasi Dowbor
Dorota Wellman komentuje powrót do pracy Kasi Dowbor© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także