Dorota Wellman zniknęła z "Dzień Dobry TVN" z powodów zdrowotnych. Marcin Prokop wyjaśnił sprawę

Dorota Wellman zniknęła z "Dzień Dobry TVN" z powodów zdrowotnych. Marcin Prokop wyjaśnił sprawę

Marcin Prokop i Dorota Wellman są ulubionym duetem prowadzących "Dzień Dobry TVN"
Marcin Prokop i Dorota Wellman są ulubionym duetem prowadzących "Dzień Dobry TVN"
Źródło zdjęć: © AKPA
Kamil Kozłowski
07.03.2024 16:22

Dorota Wellman od dłuższego czasu nie pojawia się na szklanym ekranie. Fani dziennikarki są zaniepokojeni jej przedłużającą się nieobecnością. Marcin Prokop wytłumaczył konieczność zastępowania swojej telewizyjnej partnerki.

Na rynku medialnym dochodzi ostatnio do sporych przetasowań. Największe zmiany zachodzą oczywiście w strukturach Telewizji Polskiej. Szczególnie mocno odczuli to widzowie "Pytania na Śniadanie", którzy od kilku tygodni rozpoczynają dzień z zupełnie nowymi parami prowadzących.

Dużo dzieje się także w szeregach bezpośredniej konkurencji. Wieloletnia telewizyjna partnerka Marcina Prokopa, Dorota Wellman, przestała pojawiać się na szklanym ekranie. Na profilach społecznościowych programu "Dzień Dobry TVN" zaroiło się od pytań na temat powodów absencji ulubienicy publiczności. Jej najbliższy współpracownik wreszcie zabrał głos.

Marcin Prokop prowadzi "Dzień Dobry TVN" bez Doroty Wellman

W ostatnim czasie u boku jurora "Mam talent!" pojawiają się inni prowadzący śniadaniówki. W środowym wydaniu towarzyszyła mu znana z wakacyjnej odsłony programu Gabi Drzewiecka. Słynący z poczucia humoru prezenter postanowił obrócić sytuację w żart.

Prawdziwa informacja jest taka, że zamknąłem ją w piwnicy, bo Gabi Drzewiecka bardzo prosiła, żeby poprowadzić ze mną program. Więc sorry Dorotka, zaraz wracam i cię wypuszczę - zapowiedział humorystycznie na początku odcinka.

Dorota Wellman ma problemy zdrowotne. Dlaczego nie pojawia się w "Dzień Dobry TVN"?

Naturalnie przyczyna nieobecności Wellman była znacznie poważniejsza. O jej braku na ekranie zadecydowały względy zdrowotne.

Dorota dzisiaj miała migrenę i dlatego nie przyszła do pracy - przyznał.

63-latka od wielu lat boryka się z dolegliwościami. Są one na tyle uciążliwe, że potrafią całkowicie wykluczyć ją z normalnego funkcjonowania. Tak właśnie niestety stało się w tym tygodniu.

Internauci trzymają kciuki za szybki powrót Doroty Wellman do zdrowia, a tym samym ponowną możliwość oglądania uwielbianego przez publiczność duetu.

Dorota Wellman i Marcin Prokop
Dorota Wellman i Marcin Prokop© AKPA | Baranowski
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także