"Dziedzictwo". Pojawi się w nim nieziemski przystojniak. Kim jest Nik Xhelilaj i kogo zagra?

"Dziedzictwo". Pojawi się w nim nieziemski przystojniak. Kim jest Nik Xhelilaj i kogo zagra?

Nik Xhelilaj
Nik Xhelilaj
Źródło zdjęć: © Instagram
04.10.2023 21:25

W serialu "Dziedzictwo" kolejne zmiany. Nie dość, że produkcja musiała pożegnać się z odtwórczynią głównej roli kobiecej, teraz zrezygnował także odtwórca roli Yamana. Do obsady dołączył jednak nowy przystojniak.

Serial "Dziedzictwo" zaczął powstawać od 2020 roku. Polscy widzowie mogą oglądać go od pół roku. Trzeba przyznać, że zdobył ich uznanie. W najbliższym sezonie będzie można zauważyć kilka zmian.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Dziedzictwo". Nie zobaczymy już Yamana i Seher

Po drugim sezonie, w atmosferze skandalu, z serialu odeszła aktorka Sıla Türkoğlu, która grała Seher, główną postać kobiecą. Gwiazda zarzuciła produkcji mobbing i pracę w trudnych warunkach. Postanowiono zatem, że jej postać zostanie uśmiercona. Pojawiła się w zamian Nana, w której rolę wcieliła się gruzińska aktorka Nanuka Stambolishvili.

Serial miał dalej opierać się na postaci Yamana, granego przez Halila İbrahima Ceyhana. Aktor zrezygnował jednak z grania w "Dziedzictwie" i związał się z zupełnie inną produkcją, "Kirli Sepeti". Scenarzyści znaleźli się w kłopocie, jednak nie zamierzali się poddać. Zdecydowano, że serial będzie kontynuowany. Od 4 sezony pojawi się w nim nowa główna postać męska, grana przez aktora z Albanii, Nika Xhelilaja. Zwłaszcza fanki powinny być zadowolone, bo Nik to nieziemski przystojniak.

"Dziedzictwo". Kim jest nowy aktor?

Nik Xhelilaj urodził się 40 lat temu, w Albanii, a jako nastolatek przeprowadził się do Turcji i zaczął naukę w Stambule. Grywa głównie w filmach albańskich i tureckich, choć udało mu się także zagrać w niemieckim "Winnetou".

Przystojniak jest już laureatem wielu prestiżowych nagród. Zdobył wyróżnienie dla najlepszego aktora na 32. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie, a także na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Prisztinie i 47. Festiwalu Filmowym Złota Pomarańcza za rolę w filmie "Albańczyk". Polscy widzowie znają go z innego serialu z Turcji, "Zaginione miasto".

Będziecie oglądać serial z Nikiem?

  • Nik Xhelilaj
  • Nik Xhelilaj
  • Nik Xhelilaj
  • Nik Xhelilaj
  • Nik Xhelilaj
[1/5] Nik XhelilajŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także