Dziś występuje w "Top Model", wcześniej zasłaniała lustro ręcznikiem

Amelia z Top Model (Fot. Instagram)
Amelia z Top Model (Fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

08.10.2023 08:15

Amelia z programu "Top Model" ma za sobą poważny kryzys. Młoda kobieta zasłaniała lustro, by na siebie nie patrzeć.

"Top Model" to program, który jest emitowany na antenie TVN od września 2010 roku. Aktualnie możemy śledzić już jego dwunastą edycję. Znów w jury zasiedli Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska.

W szóstym odcinku widzowie mieli szansę obejrzeć nagie sesje uczestników show. Jedną z osób, które wzięły w nich udział, była Amelia Wnęk. 20-letnia kobieta podzieliła się wstrząsającym wyznaniem z opinią publiczną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Top Model": Amelia przeszła kryzys

Amelia ujawniła, że w zeszłym roku przeszła przez poważny kryzys psychiczny. Wskutek kompleksów poddawała się wielodniowym głodówkom.

Rok temu byłam w najgorszym momencie swojego życia. Nie jadłam tydzień, dziesięć dni... (...) Nie wychodziłam z łóżka i nie spałam w nocy. Po prostu oddychałam. Nie mogę tego nazwać życiem. To było takie przetrwanie" – zaczęła wyznanie.

Nie lubiła własnego ciała do tego stopnia, że zasłaniała lustro ręcznikiem.

Nienawidziłam siebie. Jak szłam do łazienki, to miałam dwa ręczniki. Jednym zasłaniałam lustro, żeby na siebie nie patrzeć, jak wychodziłam z prysznica – dodała.

Uczestniczka "Top Model" wygrała z depresją

Na szczęście Amelii udało się przezwyciężyć kłopoty. "Nauczyła się" jeść na nowo – jak powiedziała. Poruszająca historia modelki wywoła wiele reakcji.

Smutne, że w tej branży wiele osób ma tak poważne kompleksy co do swojego ciała. Oby to się kiedyś zmieniło, a świadomość swojego piękna była wyraźniejsza. Aż przykro się patrzy na przepiękną modelkę, która ma o sobie tak bardzo niską samoocenę.
Mnie zastanawia, jak wtedy wyglądała, jak teraz jest BARDZO chuda.
Smutne to, że wiele dziewczyn tak robi, a wychudzona sylwetka zdradza to, przez co przechodziły, by być na topie – czytamy w sekcji komentarzy na profilu "Top Model" na Instagramie.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także