Edyta Górniak do "fana": "Jakim idiotą trzeba być?!". Poszło o zdjęcie. Nie uwierzycie, z kim

Edyta Górniak do "fana": "Jakim idiotą trzeba być?!"
Edyta Górniak do "fana": "Jakim idiotą trzeba być?!"
Źródło zdjęć: © KAPIF
Dymek
oprac. Dymek

15.12.2023 08:39, aktual.: 15.12.2023 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z "fanów" otwarcie zadrwił z Edyty Górniak. Wszystko przez to, z kim zapozowała do zdjęcia. Ową wiadomość wokalistka upubliczniła i ostro na nią odpowiedziała.

Edyta Górniak w grudniu z pewnością nie może narzekać na nudę i brak obowiązków. Obecnie, wraz z innymi artystami, przebywa w USA, gdzie śpiewa kolędy dla Polonii i przy okazji - zarabia na tym krocie. Co ciekawe, niedawno wydało się, że niestety nie za bardzo integruje się z kolegami i koleżankami z ojczyzny...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Edyta Górniak zapozowała z Zenkiem Martyniukiem

Na Instagramie Edyta zapewnia jednak o serdecznych i ciepłych relacjach z pozostałymi artystami. Dlatego właśnie tuż po kolejnym kolędowaniu w Chicago opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje z Robertem Klattem z zespołu Classic oraz... Zenkiem Martyniukiem.

Uwielbiam w ludziach serdeczność, czystość i normalność. Mimo ogromnego zmęczenia jestem bardzo szczęśliwa, że podjęłam się trasy koncertowej w gronie tak wspaniałych ludzi. Dziękujemy, Kochani, za nadzwyczajne piękne spotkania muzyczne i gościnę w parafiach pięknego Chicago. Lecimy już dalej, do Nowego York’u - napisała wyraźnie podekscytowana Górniak.

Edyta Górniak oburzona komentarzem "fana"

Zdjęcie diwy z "królem disco polo" nie wszystkim się jednak spodobało. Jeden z internautów postanowił w dość gorzkich słowach podsumować to, co zobaczył...

Tylu artystów na jednym zdjęciu. Chopin i Mickiewicz klaszczą w grobach - zadrwił.

Edyta Górniak nie pozostawiła jednak tej zaczepki bez odpowiedzi. Upubliczniła wspomniane słowa na InstaStory, dodając parę słów od siebie:

Jak można być takim idiotą, żeby oceniać ludzie według wiary, koloru skóry, upodobań czy zamiłowań muzycznych? Mało cię historią uczy? Jeszcze większych lekcji potrzebujesz? - wypaliła.

Dobrze mu powiedziała?

  • Edyta Górniak w USA
  • Edyta Górniak konta "fan"
  • Edyta Górniak
  • Zenek Martyniuk
  • Edyta Górniak
[1/5] Edyta Górniak w USAŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także