Edzia z "Królowych życia" pochwaliła się nowymi zębami: "Ja bym pozwała dentystę". Internauci porównują je do… ochraniaczy dla bokserów

Edyta z "Królowych życia"
Edyta z "Królowych życia"
Źródło zdjęć: © Instagram

31.08.2023 21:00, aktual.: 05.09.2023 11:51

Edyta Nowak-Nawara zafundowała sobie nowe zęby. Fani nie są zadowoleni z finalnego efektu. Jak teraz wygląda ex-przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej?

Królowe życia przez długi czas były najpopularniejszym formatem TTV. Jego największą gwiazdą była bez wątpienia Dagmara Kaźmierska. To ona zapoznała widzów ze swoją przyjaciółką, Edzią, czyli Edytą Nowak-Nawarą. Niestety ich znajomość jakiś czas temu się zakończyła. Dagmara nie robiła z tego tajemnicy i publicznie o tym opowiedziała.

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie – mówiła o końcu ich relacji na Domówce u Dowborów.

Edzia nie straciła jednak na popularności. Wciąż udziela się w social mediach, gdzie ma naprawdę spore grono fanów. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 200 tysięcy osób.

Edzia z Królowych życia pokazała nowe zęby

Edyta na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z metamorfozy swojego uśmiechu. Zęby są śnieżnobiałe i idealnie wyrównane. Hollywoodzki uśmiech zebrał głównie krytyczne recenzje internautów. Dla większości z nich jest zbyt nienaturalny.

To tylko niektóre komentarze zamieszczone pod ujęciem:

Wygląda Pani, jakby miała taką nakładkę założoną, co w walkach nakładają sobie na zęby; O Panie… kto to Pani tak spier***?!; Już wystarczy przerabiania; Edziu, to nie hejt, ale czy Ty kochana nie widzisz, że Twoje zęby wyglądają jak nakładki ochronne bokserskie?; Ja bym dentystę pozwała do sądu za takie coś; To wygląda jak plastikowe nakładki; Tragedia.

Po ogromnej fali krytyki, co do zębów Edzi, celebrytka postanowiła usunąć post.

A jak wy oceniacie metamorfozę Edyty?

Edzia z "Królowych życia"
Edzia z "Królowych życia"© Instagram
Edzia z "Królowych życia"
Edzia z "Królowych życia"© Instagram
Edzia z "Królowych życia"
Edzia z "Królowych życia"© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także