Eka Darville w żałobie. Zmarł ukochany syn aktora. Miał zaledwie 10 lat.

Eka Darville w żałobie. Zmarł ukochany syn aktora. Miał zaledwie 10 lat.

Mane Darville nie żyje
Mane Darville nie żyje
Źródło zdjęć: © Instagram.com
31.10.2023 13:04, aktualizacja: 31.10.2023 13:28

Eka Darville, znany między innymi z kultowych "Power Rangers", stracił ukochane dziecko. Zmarł 10-letni synek aktora, który zmagał się z ciężką chorobą.

Eka Darville to popularny australijski aktor, któremu rozgłos przyniosła rola Scotta Trumana, czyli Czerwonego Rangera w kultowych "Power Rangers". W 2023 roku poinformował, że zawiesza karierę, żeby zająć się ciężko chorym synem. Niestety, 10-latek przegrał walkę z chorobą nowotworową.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Eka Darville w żałobie. Zmarł 10-letni syn gwiazdora "Power Rangers"

Eka Darville od 13 lat jest w szczęśliwym związku z ukochaną Lilą, para doczekała się trójki dzieci. Niestety, u 10-letniego Many zdiagnozowano nowotwór mózgu. Mimo starań lekarzy i rodziców, jego życia nie udało się uratować. Informację o śmierci chłopca przekazał Mirror, powołując się na wpis jego babci.

Wciąż chcę się jednoczyć w tej modlitwie, ponieważ on zawsze będzie z nami i nadal jest z nami. Możemy sobie wyobrazić ogrom smutku i żalu Eki, Lili, dziadków Many i jego młodszych braci. Ale jednocześnie jest dużo radości. Jest dużo spokoju. Jest dużo ciszy w domu po tak długiej walce trwającej 463 dni. Teraz jest wolny. Wszyscy to widzimy, czujemy i wiem, że wielu z was, podobnie jak ja, kochało Manę na zawsze — napisała Malaika Darville.

Eka Darville stracił syna. Zmarł 10-letni synek aktora

Eka Darville robił wszystko, żeby ocalić życie syna. Rodzina przeprowadziła się z Australii do Stanów Zjednoczonych, gdzie Mana przeszedł skomplikowaną operację, założono zbiórkę na opłacenie leczenia, a nawet publikowano modlitwy za zdrowie 10-latka. Niestety, choroba okazała się bezlitosna.

  • Mana Darville nie żyje
  • Mana Darville nie żyje
  • Mana Darville nie żyje
  • Mana Darville nie żyje
[1/4] Mana Darville nie żyjeŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także