Elżbieta Romanowska już marudzi na ogrom pracy. "Nasz nowy dom" ją przerasta?

Elżbieta Romanowska już marudzi na ogrom pracy. "Nasz nowy dom" ją przerasta?

Elżbieta Romanowska (fot. KAPiF)
Elżbieta Romanowska (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
30.01.2024 12:41

Elżbieta Romanowska stara się spełnić w roli nowej prowadzącej "Naszego nowego domu". Wygląda jednak na to, że fucha otrzymana po Katarzynie Dowbor zaczyna sprawiać jej coraz więcej trudności. Skarży się na dwa razy większą ilość pracy i to, że nie może o siebie należycie zadbać.

Od pewnego czasu popularny program Naszy nowy dom w Polsacie prowadzi Elżbieta Romanowska. Zastąpiła ona na tym stanowisku Katarzynę Dowbor, która w atmosferze skandalu została zwolniona ze stacji i obecnie ponownie odnajduje się w TVP. Obecność jej młodszej koleżanki na stanowisku prowadzącej spotkała się z mieszanymi, ta jednak stara się wciąż pokazać z jak najlepszej strony. Czyżby jednak miała wątpliwości?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Elżbieta Romanowska ma już dość "Naszego nowego domu"?

Wygląda na to, że narastająca ilość obowiązków utrudnia Romanowskiej normalne funkcjonowanie. Na swoim Instagramie wyżaliła się obserwującym - zaczyna być coraz bardziej przytłoczona pracą. Wyraziła jednak nadzieję na to, że uda jej stawić czoła wyzwaniom.

W Nowym Roku czeka mnie dwa razy więcej pracy. Do tej pory jechałam pendolino teraz będę pędzić TGV. Wypełnienie danej sobie samej obietnicy o zadbanie bardziej o siebie oraz dopilnowanie by w moim zaganianym życiu nadal było miejsce na balans (prace przeplatana relaksem) stało się dwa razy trudniejsze. Ale co najważniejsze nie niemożliwe - napisała.

Aby zachować konieczny balans, nowa gwiazda Polsatu ma swoje metody. Powołuje się na zbawienny wpływ zdrowej diety, regularnych ćwiczeń i suplementacji.

Potrzebuje jednak pomocy i wsparcia. Dlatego, aby być w formie stosuję suplementy (witaminy C, Grupa B, palony ryż, tymianek, czosnek, tran), staram się znaleźć czas na drobne ćwiczenia, chociaż 30 minut co drugi dzień (od czegoś trzeba zacząć) i co najważniejsze staram się zdrowo i systematycznie odżywiać (mamina pomidorowa minimum raz w miesiącu obowiązkowo) - wyjaśniła.

Czekacie na nowy sezon programu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także