Elżbieta Romanowska nie radzi sobie w "Nasz nowy dom"? Widzowie grzmią: "Totalna pomyłka, sztuczność i chłód"

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska
Źródło zdjęć: © Instagram.com, KAPIF

22.09.2023 08:58, aktual.: 22.09.2023 09:23

Elżbieta Romanowska zastąpiła w "Nasz nowy dom" Katarzynę Dowbor i stanęła przed niełatwym zadaniem dorównania uwielbianej przez widzów prowadzącej. Niestety, po pierwszych odcinkach programu nie brakuje ostrych komentarzy pod adresem aktorki.

"Nasz nowy dom" to jeden z hitów ramówki Polsatu. Program od lat cieszy się niezmienną popularnością, a widzowie z ciekawością śledzą prace ekipy, która remontuje domy i mieszkania potrzebujących rodzin. W najnowszej odsłonie show na ekranach swoich sił próbuje Elżbieta Romanowska, która zastąpiła uwielbianą przez widzów Katarzynę Dowbor. Choć nie brakuje osób przychylnych nowej prezenterce, w sieci można znaleźć wiele komentarzy osób, dla których "Nasz nowy dom" z Romanowską to zupełnie inny, słabszy program.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Elżbieta Romanowska w ogniu krytyki. Widzowie "Nasz nowy dom" chcą powrotu Dowbor?

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom" wywołało niezadowolenie wielu widzów, których serca podbiła swoim ciepłem Katarzyna Dowbor. Wydawało się jednak, że Elżbieta Romanowska godnie ją zastąpi, a koledzy i koleżanki z ekipy zachwalali nową prowadzącą. Tymczasem po dwóch odcinkach nowego sezonu nie brakuje krytycznych opinii. Nowej gospodyni programu zarzuca się chłodne podejście, pojawiły się nawet opinie, że program z jej udziałem zmienia się na gorsze.

To nie to samo co z Panią Dowbor. Od niej biło ciepło i naturalność. Z obecną prowadzącą to klapa. Sztuczność i chłód (…) Nie mam nic do pani Eli jako aktorki, ale jako prowadząca ten wspaniały program pani Ela go niszczy. Po prostu nie nadaje się do niego. Totalna pomyłka (…) Ela się nie nadaje do tej roli, pewnie sami to widzą i dlatego wszędzie tylko ona. Dziwne to wszystko. Nowe nie znaczy lepsze - czytamy w internetowych komentarzach.

Na szczęście Elżbieta Romanowska zyskała także grono oddanych fanów, którzy wzięli ją w obronę. Tymczasem krytycy nie ograniczają się do prowadzącej, producentom "Nasz nowy dom" dostało się także za zmianę formuły programu.

"Nasz nowy dom" nie podoba się widzom? Zmiany w programie ostro skrytykowane

Elżbieta Romanowska wywołuje skrajne reakcje widzów "Nasz nowy dom", podobnie jak zmiany, na które zdecydowali się producenci. Wielu osobom brakuje między innymi wizualizacji tego, jakie zmiany zostaną wprowadzone w remontowanych domach.

Beznadziejna formuła programu! Rezygnacja z wcześniejszej wizualizacji zmian remontowanego domu jest totalnie nietrafiona! Zwykły widz nie widzi, co i jak jest zmieniane! Przedobrzyliście te zmiany, a jak wiadomo, zmiany nie zawsze są na lepsze - grzmiał jeden z internautów.

Kto wie, być może producenci "Nasz nowy dom" wezmą sobie do serc uwagi niezadowolonych widzów, a Elżbieta Romanowska z czasem przyzwyczai fanów programu do swojego sposobu prowadzenia.

  • Elżbieta Romanowska
  • Elżbieta Romanowska
  • Elżbieta Romanowska
  • Elżbieta Romanowska
[1/4] Elżbieta RomanowskaŹródło zdjęć: © KAPIF | � by KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także