Ewelina Ruckgaber o zmianach w TTBZ i powrocie Piotra Gąsowskiego. "Nie rozumiałam, dlaczego tak się dzieje"

24.01.2024 12:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z flagowych programów Polsatu, który cieszy się dużą popularnością i uznaniem widzów. W ostatnich edycjach nastąpiły spore zmiany w show, a produkcję opuścili Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka. Po dwóch sezonach wracają, a na temat zmian "TTBZ" wypowiedziała się była uczestniczka, Ewelina Ruckgaber.

Pierwsza edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odbyła się w 2014 roku. Od tego czasu polscy widzowie nie wyobrażają sobie ramówki Polsatu bez tego programu. Do niedawna funkcjonował on w niezmienionej formie, jednak od kiedy szefem stacji jest Edward Miszczak, nastąpiły spore zmiany. Z show pożegnał się Piotr Gąsowski oraz Katarzyna Skrzynecka. To "odświeżenie" nie spodobało się fanom i po dwóch edycjach przerwy zobaczymy zarówno Gąsowskiego, jak i Skrzynecką, jednak w nieco innych rolach.

Ewelina Ruckgaber o zmianach w TTBZ. Czy Gąsowski sobie poradzi?

Choć ostatnie edycje programu również bawiły miliony Polaków, to nie milkły echa dotyczące braku Piotra Gąsowskiego. Związany był z TTBZ od samego początku i najwierniejsi fani nie wyobrażali sobie show bez niego. Teraz oficjalnie wraca, aczkolwiek nie w roli prowadzącego, a jurora. Co o tej zmianie sądzi Ewelina Ruckgaber?

- Tak kombinowałam w głowie, że on powróci w roli jurora. Moim zdaniem super- świetnie. On pewnie jest trochę mniej zachwycony, bo zawsze ubolewał nad tym, że jurorzy muszą oceniać. Ale na pewno będzie bardzo szczerym, fajnym, pozytywnym jurorem. Na pewno dużo radości włoży w ten program, tak jak zawsze zresztą wkładał, mówiłyśmy o tym, więc ja się bardzo cieszę z tego, że wraca. Jestem bardzo ciekawa. On jest też bardzo wrażliwym człowiekiem i nie zdziwię się, jak będzie musiał komuś postawić jedynkę i się popłacze, bo on często z nami płakał gdy siedział z nami na kanapach i była jakaś wzruszająco piosenka, coś się działo, to się wzruszał i on się nie wstydzi tych swoich łez i to jest moim zdaniem u faceta bardzo fajne - oceniła Ruckgaber.

Powrót Skrzyneckiej i Gąsowskiego do TTBZ. Czy to dobry pomysł?

Poza Piotrem Gąsowskim, w 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powraca również Katarzyna Skrzynecka. Zwyciężczyni pierwszego sezonu i długoletnia jurorka tym razem znów stanie na scenie. Jak ocenia to z perspektywy uczestniczki i zarazem fanki show Ewelina Ruckgaber?

- Ja byłam bardzo za tym, żeby go przywrócić. Ja nie rozumiałam dlaczego tak się dzieje, że go w tym programie nie ma. Natomiast może była np. taka ilość komentarzy w internecie, ludzie rzeczywiście za nim bardzo tęsknili, może to właśnie to spowodowało. Nie wiem jak było z oglądalnością, ale może ludzie doszli do wniosku, że to już nie jest ten sam program bez Kasi Skrzyneckiej, bez Piotra. Kasia też widziałam, że wraca i będzie występować. Nie mogę się tego doczekać, na pewno jest to zabieg, z którego się bardziej cieszę niż z tego poprzedniego, kiedy się go pozbyli - dodała aktorka.

Podzielacie zdanie Eweliny?

Piotr Gąsowski, Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Piotr Gąsowski, Twoja Twarz Brzmi Znajomo© fot. Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także