Filip Chajzer dołączy do "Pytania na śniadanie"? Podgrzał plotki

Filip Chajzer (fot. KAPIF)
Filip Chajzer (fot. KAPIF)
Źródło zdjęć: © KAPIF

24.10.2023 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filip Chajzer został zapytany o to, czy zobaczymy go w "Pytaniu na śniadanie". Co jak co, ale zareagował bardzo wymownie.

Filip Chajzer pracę w "Dzień Dobry TVN" rozpoczął w 2011 roku. Najpierw oglądaliśmy go tam jako reportera. Potem był prowadzącym. Dobra passa Filipa trwała aż do niedawna. Latem poinformował o rozbracie ze stacją telewizyjną.

O odejściu z TVN zadecydował po tym, gdy został wezwany "na dywanik". Poszło m.in. o planowaną audycję z jego udziałem w Radiu ZET.

Moja sonda z panią opiekującą się mężem chorym na stwardnienie rozsiane, którą mieliście przyjemność oglądać na moich prywatnych social mediach oraz planowana jedna w tygodniu audycja w Radiu ZET zostały uznane za działalność konkurencyjną i złamanie zapisów umowy. Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem. Żeby uniknąć niepotrzebnych nikomu nerwów rozwiązuje właśnie tę umowę sam i na tym kończę przygodę z moją kochaną stacją – streścił Chajzer.

Krótko po tym Chajzer rozpoczął pracę w Radiu ZET, jednak za jakiś czas być może zobaczymy go w zupełnie innej telewizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filip Chajzer będzie prowadził "Pytanie na śniadanie"?

Dziennikarze "Faktu" porozmawiali z Filipem ws. spodziewanych roszad personalnych w TVP. Czy po nich rozpocznie pracę w "Pytaniu na śniadanie"?

Pomidor. Prorok! – odpowiedział sugestywnie Chajzer.

Rozmówca tabloidu zasugerował też, że najprawdopodobniej jako pierwsi z pracą pożegnają się pracownicy TVP, odpowiadający za informację.

Wydaje mi się, że jak wajchę przełożysz maksymalnie w jedną stronę, to ona poleci tak samo w drugą stronę. Na pewno poleci cała informacja. Do wymiany też rozrywka. Tak na 85 proc. – ocenił.

Czyżby Filip widział w zmianach szansę dla siebie?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także