Filip Chajzer pokazał zdjęcie sprzed 20 lat. Przyznał, że nie skończył studiów

Filip Chajzer pokazał zdjęcie sprzed 20 lat. Przyznał, że nie skończył studiów

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Źródło zdjęć: © Instagram.com, KAPIF
20.09.2023 09:40

Filip Chajzer postanowił wrócić wspomnieniami do czasów edukacji i pokazał swój indeks z archiwalnym zdjęciem. Były gwiazdor "Dzień Dobry TVN" otwarcie przyznał, że nie udało mu się skończyć studiów za pierwszym podejściem. Był wtedy nie do poznania?

Filip Chajzer to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych polskich dziennikarzy. Przez ponad 10 lat był jedną z czołowych gwiazd "Dzień Dobry TVN", ale postanowił rozstać się ze stacją i poświęcić nowym zawodowym wyzwaniom. W najnowszym poście opublikowanym w mediach społecznościowych Filip zdecydował się wrócić wspomnieniami do czasów studenckich. Jego archiwalne zdjęcie może zaskoczyć nawet najwierniejszych fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filip Chajzer pokazał zdjęcie sprzed 20 lat. Tak gwiazdor TVN wyglądał na studiach

Na profilu Filipa Chajzera na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widzimy dziennikarza dumnie prezentującego studencki indeks. Były gwiazdor TVN zdradził, że 20 lat temu rozpoczął naukę na wyższej uczelni, ale jej nie ukończył.

Patrzę i nie wierzę. 20 lat temu zacząłem studia. Dokładnie 20 lat. W głowie ciągle dwadzieścia parę, ale no cholera, indeks nie kłamie. Nigdy nie ukrywałem, że studiów za pierwszym podejściem nie skończyłem, praca pochłonęła mnie bez reszty. Ojciec do dziś patrzy na mnie bykiem, Zonkiem właściwie. No to się zdziwi, po 20 latach patrzycie na dumnego studenta psychologii. Facet trochę przeszedł i kiedyś może sam będzie mógł pomóc komuś zmienić życie - napisał.

Wyraźnie widać, że zdjęcie Chajzera umieszczone w indeksie jest archiwalne, Filip od tamtego czasu wyraźnie wyszczuplał, co nie umknęło uwadze jego fanów.

Filip Chajzer (fot. Instagram)
Filip Chajzer (fot. Instagram)© Instagram

Filip Chajzer pokazał archiwalne zdjęcie. Był niemal nie do poznania?

Fani Filipa Chajzera zasypali go komentarzami, w których dzielili się swoimi wspomnieniami z czasów studenckich. Nie zabrakło oczywiście zabawnych ocen wyglądu młodszego o dwie dekady dziennikarza.

Można powiedzieć, że teraz wyglądasz młodziej (…) Taki trochę papuśny na tym zdjęciu (…) Takiego cię pamiętam z podstawówki na Szolca. Szacun ogromny za pracę nad sobą, ale i nad światem - czytamy.

Fanom Filipa trzeba oddać, że bardzo wnikliwie analizują jego zdjęcia. Zauważyli nawet, że zapomniał podpisać indeksu.

  • Filip Chajzer
  • Filip Chajzer
  • Filip Chajzer
  • Filip Chajzer
[1/4] Filip ChajzerŹródło zdjęć: © KAPIF | � by KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także