Franciszek Przybylski ofiarą linczu. Gwiazdor "M jak Miłość" opowiedział o prześladowaniu

Franciszek Przybylski ofiarą linczu. Gwiazdor "M jak Miłość" opowiedział o prześladowaniu

Franciszek Przybylski
Franciszek Przybylski
Źródło zdjęć: © Instagram.com
24.10.2023 16:24

Franciszek Przybylski w "M jak Miłość" wcielał się w postać Łukasza. W wywiadzie aktor wrócił wspomnieniami do trudnych wydarzeń z młodości. Przyznał, że padł ofiarą linczu.

Franciszek Przybylski podbijał serca fanów "M jak Miłość" jako młody Łukasz. Aktor w wywiadzie przyznał jednak, że rola w serialu przysporzyła mu wielu cierpień. Rówieśnicy tak zazdrościli mu popularności, że padł nawet ofiarą linczu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Franciszek Przybylski padł ofiarą linczu. Opowiedział o roli w "M jak Miłość"

Franciszek Przybylski aktorską przygodę rozpoczął w wieku zaledwie 7 lat od roli Łukasza w "M jak Miłość". Na ekranach mogliśmy oglądać go w "Galeriankach", odnalazł się także jako operator i producent. W rozmowie z Onetem wrócił do czasów gry w jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Niestety, okazało się, że za rozpoznawalność zapłacił wysoką cenę. Rówieśnicy, zazdrośni o karierę Franciszka, mieli go prześladować. W pewnym momencie do publicznego linczu dołączyła nawet nauczycielka Przybylskiego.

Franciszek Przybylski był prześladowany. Padł ofiarą linczu przez rolę w "M jak Miłość"

Franciszek Przybylski w wywiadzie wspomniał wyjątkowo nieprzyjemną sytuację z czasów szkolnych. Aktor nie ukrywał, że rówieśnicy dokuczali mu z powodu roli w "M jak Miłość".

Jak dzisiaj patrzę na dzieciaki w wieku siedmiu lat, myślę sobie, że to nie jest czas, by znaleźć się w takim oku cyklonu. (...). Praca na planie sprawiała mi olbrzymią frajdę, uwielbiałem ją, ale nie byłem z tego powodu lubiany. W innych dzieciach, a często nawet bardziej w ich rodzicach, pojawiała się zazdrość — opowiadał.

Przybylski w piątek klasie podstawowej padł ofiarą linczu, w którym brała udział także jedna z nauczycielek.

W piątej klasie, w połowie roku szkolnego, padłem ofiarą linczu. Doszło do sytuacji, w której pani na lekcji powiedziała "A teraz Franek wyjdzie na środek i wszyscy powiedzą, czego w nim nie lubią" — wspominał.

Na szczęście nieprzyjemne wydarzenia nie zabiły w nim pasji do świata filmu i seriali i z powodzeniem kontynuuje karierę.

  • Franciszek Przybylski
  • Franciszek Przybylski
  • Franciszek Przybylski
  • Franciszek Przybylski
[1/4] Franciszek PrzybylskiŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także