Grał Waldusia Kiepskiego. Bartosz Żukowski ujawnia, co się z nim dzieje

Grał Waldusia Kiepskiego. Bartosz Żukowski ujawnia, co się z nim dzieje

Bartosz Żukowski był gwiazdorem "Kiepskich"
Bartosz Żukowski był gwiazdorem "Kiepskich"
Źródło zdjęć: © AKPA
04.05.2024 08:15

"Świat według Kiepskich". Bartosz Żukowski w serialu wcielał się w postać Waldemara Kiepskiego. Co u niego słychać? Aktor otworzył się w rozmowie z jednym z dzienników: "Zawodowo mam bardzo dobry czas".

Serial komediowy "Świat według Kiepskich" zaczął być emitowany przez Polsat pod koniec lat 90. Ostatni odcinek wypuszczono dopiero 16 listopada 2022 roku. Przez sitcom przewinęła się plejada aktorów. Część z nich była znana już w chwili debiutu serialu. Inni zyskali sławę dopiero za jego sprawą. Do tych drugich śmiało można zaliczyć Bartosza Żukowskiego – aktora grającego Waldka Kiepskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czym aktualnie zajmuje się Bartosz Żukowski?

Odtwórca roli Waldemara udzielił krótkiego wywiadu dziennikowi "Super Express". Zdradził, czym się teraz zajmuje i czy rola Kiepskiego mu zaszkodziła. Na szczęście Bartosz miał dobre wieści. "Zawodowo mam bardzo dobry czas. Robię teraz dużo projektów. Na brak pracy nie narzekam" – zapewnił.

Artysta pracuje obecnie przy filmach i na deskach teatru. Niebawem będziemy mogli obejrzeć go w jednej z produkcji platformy Netflix.

Bartosz Żukowski o roli w "Świecie według Kiepskich"

Jednocześnie Żukowski zabrał głos ws. zakończonego już serialu. Jak się okazuje, rola zwariowanego Waldka wcale nie zaszkodziła mu w karierze. "Mimo że tę charakterystyczną postać grałem przez lata, to nie dałem się zaszufladkować. Równolegle, co jakiś czas grałem w różnych produkcjach. Wręcz przeciwnie, zdarzało się, że scenarzyści pisali pode mnie role w konkretnych filmach. W teatrze także nie sprowadzono mnie do roli aktora komediowego" – objaśnił.

Życie Bartosza to nie tylko plany filmowe i teatr, ale również aktywizm i działalność społeczna. 48-latek udziela się w "Pogotowiu dla zwierząt". Materiały z interwencji z udziałem aktora można oglądać na jego kanałach w social mediach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także