Gwiazda "Top Model" ma męża, a już jest w nowym związku! Szczegóły TYLKO U NAS

Gwiazda "Top Model" ma męża, a już jest w nowym związku! Szczegóły TYLKO U NAS

28.03.2024 21:16

Martyna Kaczmarek się rozwodzi. Choć oficjalnie sąd jeszcze nie zasądził rozwodu, to gwiazda "Top Model" już ma nowego partnera. Opowiedziała nam o szczegółach.

Martyna Kaczmarek była gwiazdą "Top Model". Pod koniec minionego roku ujawniła, że rozstała się z mężem i planuje rozwód. Celebrytka jednak nie załamała się z tego powodu i stosunkowo szybko zaczęła randkować. Teraz zdradziła, że znowu jest zakochana.

Martyna Kaczmarek ma już nową miłość

Celebrytka ujawniła, że strzała amora trafiła ją z zaskoczenia.

Jestem bardzo szczęśliwie zakochana, chodzę z bananem na twarzy już od trzech miesięcy. Przyszło to do mnie niespodziewanie, nie planowałam tego, miałam bardziej plany na skupieniu się na życiu singielki po rozstaniu, ale nigdy nie wiadomo kiedy i jak nas trafi. Miłość nie wybiera, więc jestem zakochana, w nowym związku i bardzo szczęśliwa.

Czy Martyna Kaczmarek jest już po rozwodzie?

Formalnie, jest jeszcze mężatką, ale jak twierdzi - to tylko kwestia czasu. Martyna ma to szczęście, że jej rozstanie nie jest medialne. 

Jeszcze czekamy na termin, ale wszystko toczy się polubownie i nie ma żadnej dramy, więc myślę, że wszystko pójdzie sprawnie. Jeszcze dwa, trzy miesiące i będę już formalnie rozwódką.

Kim jest wybranek Martyny Kaczmarek? 

Nasza reporterka, Karolina Motylewska zapytała, kim jest nowy ukochany byłej uczestniczki "Top Model". Co zdradziła?

Jest fantastycznym człowiekiem i nie jest osobą publiczną. To, co nas łączy, to moje rodzinne miasto - Szczecin, w którym się poznaliśmy przed Świętami Bożego Narodzenia. Jest świetny i sprawił, że w moim życiu są duże zmiany, bo przeprowadzam się w tym roku z Warszawy do Szczecina. Postanowiliśmy, że chcemy mieszkać w jednym miejscu, bo teraz krążymy pomiędzy Szczecinem, a Warszawą. On też ma taką pracę mocno wyjazdową więc wracam do mojego rodzinnego miasta i bardzo się cieszę, bo czuję, że potrzebuję zmiany otoczenia, ale będę bardzo często w Warszawie na eventach.

Jaka była reakcja jeszcze aktualnego męża na nowy związek Martyny? 

Nie rozmawialiśmy o tym, głównie rozmawiamy o kwestiach formalnych rozwodu lub opieki nad naszym pieskiem. Dla mnie jest to nowy etap i on nie jest jego częścią, więc o tym nie rozmawiamy.

Czy Martyna jest gotowa na powiększenie rodziny? 

Czuję że zaczynam być i to jest fajne uczucie. Z perspektywy czasu czuję, że to też jest kwestia tego z kim jesteś. Jak jesteś z odpowiednią osobą, to te uczucia zaczynają się pojawiać. Przynajmniej w moim przypadku tak jest. W mojej poprzedniej relacji tego nie było, więc może jeszcze nie w tym roku, ale zaczynam o tym myśleć. Miałam taki post na Instagramie rok temu, że nie wiem, czy chcę mieć dzieci i to był wtedy taki etap, że ja się zastanawiałam (...), ale teraz widzę, że to też zależy trochę od tego z kim jesteś w związku, z kim jesteś w relacji i że musisz czuć, że z tą drugą osobą chcesz mieć dzieci.
Martyna Kaczmarek rozwodzi się
Martyna Kaczmarek rozwodzi się© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także