Gwiazdy "Love Island" wystąpiły w serialu. Aktorzy byli pod wrażeniem. "Bardzo fajne sceny"

Gwiazdy "Love Island" wystąpiły w serialu. Aktorzy byli pod wrażeniem. "Bardzo fajne sceny"

Caroline i Mateusz z "Love Island"
Caroline i Mateusz z "Love Island"
Źródło zdjęć: © Instagram
02.10.2023 18:03

Caroline i Mateusz znani z "Love Island" spróbowali swoich sił jako aktorzy, występując w popularnym serialu. Koledzy i koleżanki z obsady byli pod wrażeniem. Czeka ich kariera w filmowym światku?

Caroline JuchniewiczMateusz Zacharczuk podbili serca widzów i zwyciężyli w 3. edycji "Love Island". Po zakończeniu programu nadal cieszą się dużą popularnością i brylują w mediach społecznościowych. Niedawno mieli okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli i wystąpili w jednym z odcinków popularnego serialu "Policjantki i policjanci", w którym pojawiała się już między innymi Magdalena Narożna. Jak im poszło?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Caroline i Mateusz z "Love Island" wystąpili w "Policjantkach i policjantach"

Caroline Juchniewicz pochwaliła się swoją rolą w "Policjantkach i policjantach" za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie ukrywała, że praca na planie była dla niej i jej ukochanego świetną zabawą.

My już skończyliśmy nagrywanie na dzisiaj. Było mega, mega fun i myślę, że poszło nam nawet nieźle. Może zostaniemy jeszcze aktorami, co? - rozmyślała.

Nie wiadomo niestety, kiedy TV4 wyemituje odcinek z udziałem Caroline i Mateusza. Wiadomo jednak, że ekipa serialu dobrze oceniła ich aktorskie umiejętności.

Caroline i Mateusz zostaną aktorami? Gwiazdy "Love Island" wystąpiły w serialu

Na oficjalnym profilu "Policjantek i policjantów" na Instagramie pojawiła się krótka rozmowa z Caroline, która nie ukrywała, że na planie towarzyszył jej stres. Występujący w produkcji Wojciech Sikora uspokoił gwiazdę "Love Island" i stwierdził, że razem z ukochanym "bardzo fajnie zagrali" i stworzyli "fajne sceny". Kto wie, być może to zmotywuje parę do kolejnych aktorskich wyzwań.

  • Caroline i Mateusz z "Love Island"
  • Caroline i Mateusz z "Love Island"
  • Caroline i Mateusz z "Love Island"
  • Caroline i Mateusz z "Love Island"
[1/4] Caroline i Mateusz z "Love Island"Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także