Henio z "Chłpaków do wzięcia" oświadczy się Marysi? Padła poważna obietnica

Henio i Marysia z "Chłopaków do wzięcia"
Henio i Marysia z "Chłopaków do wzięcia"
Źródło zdjęć: © Facebook

18.12.2023 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Henio z "Chłopaków do wzięcia" niedługo stanie na ślubnym kobiercu? Mężczyzna ma traktować związek z Marysią bardzo poważnie, a jego najnowsza deklaracja zdaje się nie pozostawiać wątpliwości.

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się niezmienną popularnością, a widzowie mają swoich faworytów, którym szczególnie kibicują. Dużą sympatią cieszy się Henio, którego serce skradła Marysia. Mężczyzna długo poszukiwał miłości, nic więc dziwnego, że cieszy się każdą chwilą u boku ukochanej. Możliwe jednak, że już niedługo ich związek wejdzie na nowy poziom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Henio z "Chłopaków do wzięcia" planuje zaręczyny z Marysią?

Marysia i Henio świetnie się dogadują, wspólnie pracują w gospodarstwie i zabawnie się przekomarzają. Nie zapominają jednak także o chwilach wspólnego relaksu. W najnowszym odcinku postanowili wybrać się do kawiarni, a mężczyzna postanowił rozwijać ich relację. Zapytał, czy Marysia chciałaby przeprowadzić się do niego. Mało tego, poinformował, że chciałby zaręczyć się z wybranką i wspomniał o pierścionku. Ma już plan?

Henio z "Chłopaków do wzięcia" o oświadczynach. Marysia sama wybierze sobie pierścionek?

Henio nie rzuca słów na wiatr. Otwarcie wspomniał, że planuje kupić Marysi pierścionek i poprosić ją o rękę. Pokazał się także z pragmatycznej strony, planuje bowiem, że zabierze ukochaną do jubilera, gdzie sama wybierze taki pierścionek, jaki przypadnie jej do gustu.

Muszę kiedyś kupić dla Marysi pierścionek, musimy jechać do miasta wybrać coś, no i po prostu, musimy zrobić te zaręczyny, na początek — ocenił.

Kto wie, być może niedługo w "Chłopakach do wzięcia" obejrzymy ślubną ceremonię.

  • Chłopaki do wzięcia Henio
  • Chłopaki do wzięcia Marysia
  • Chłopaki do wzięcia Marysia
  • Chłopaki do wzięcia Henio
[1/4] Chłopaki do wzięcia HenioŹródło zdjęć: © Facebook
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także