Henio znany z "Chłopaków do wzięcia" zmienił się diametralnie. Wszystko za sprawą cudownej Marysi

Henio i Marysia
Henio i Marysia
Źródło zdjęć: © Facebook

16.09.2023 08:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Henio z "Chłopaków do wzięcia" odnalazł szczęście u boku Marysi. To dzięki niej przeszedł ogromną przemianę.

"Chłopaki do wzięcia" to telewizyjny program, w którym samotni mężczyźni mieszkający na wsi szukają swojej drugiej połówki. Obyczajowy serial cieszy się ogromną popularnością od samego początku. Pierwszy sezon wyemitowano w 2012 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Chłopaki do wzięcia". Henio i Marysia są razem

Henio to jeden z bohaterów kultowego programu "Chłopaki do wzięcia". Emerytowany kawaler długo nie mógł znaleźć tej jedynej. W końcu na jego drodze stanęła Marysia. Para wiedzie spokojne i szczęśliwe życie u swego boku. Marysia jest najwyraźniej tą jedyną. Henio bardzo się przy niej zmienił i przeszedł metamorfozę.

Henio z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę

Choć początkowo związek Henia i Marysi nie zapowiadał się obiecująco, to teraz para wygląda na szczęśliwą. W przeszłości widzowie oskarżali bowiem Henia o to, że wykorzystuje Marysię do pomocy przy gospodarstwie. Marysia jednak nie wygląda na poszkodowaną, wręcz przeciwnie - z radością uczestniczy we wszystkich aktywnościach związanych ze wspólnym życiem u boku ukochanego. 

To, jaki wpływ ma na Henia relacja z Marysią widać gołym okiem. Para niedawno dyskutowała o remoncie domu. Ponadto, zmiany można także zauważyć w wyglądzie bohatera. Nie tylko wygląda o wiele młodziej, ale zmienił także fryzurę i styl ubierania się. Henio w nowej odsłonie ma ułożone elegancko włosy, schludne ubranie, a na jego twarzy widać więcej radości. Cóż, to jest właśnie magia miłości!

  • Henio i Marysia
  • Henio i Marysia
  • Henio i Marysia
  • Henio i Marysia
  • W ich związku pojawiły się problemy
  • Henio i Marysia
[1/6] Henio i MarysiaŹródło zdjęć: © Polsat Play
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także