"Hotel Paradise" zobaczymy rzadziej. TVN tłumaczy się z kontrowersyjnej decyzji

Klaudia El Dursi w "Hotel Paradise"
Klaudia El Dursi w "Hotel Paradise"
Źródło zdjęć: © Instagram

15.09.2023 17:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wierni fani programu nie wyobrażają sobie dnia bez emisji ulubionego programu. Tymczasem okazuje się, że będą musieli pogodzić się z dłuższymi przerwami między emisjami odcinków. Dlaczego podjęto taką decyzję?

"Hotel Paradise" cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Z tego powodu 28 sierpnia 2023 rozpoczęła się emisja kolejnej edycji programu. Prowadzącą nadal jest Klaudia El Dursi, która doskonale sprawdziła się podczas poprzednich edycji.

"Hotel Paradise" jest uwielbiany przez widzów.

Program pojawił się na antenie w 2020 roku i był dla wielu osób odskocznią od tematu pandemii, gdy nie mogli wychodzić z domu, nie mówiąc już o podróżach w egzotyczne miejsca. Z miejsca stał się hitem i już podczas pierwszej edycji było wiadomo, że powstaną kolejne.

Do tej pory powstało sześć serii oraz dodatkowa seria specjalna, w której wystąpili uczestnicy poprzednich edycji. Od początku w roli prowadzącej obsadzono Klaudię El Dursi, lektorem zaś został Bartosz Łabędzki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jesienią "Hotel Paradise" zobaczymy rzadziej"

TVN& ma dla swoich widzów niemiłą niespodziankę. Ten sezon nie będzie emitowany, tak jak poprzednie, od poniedziałku do piątku. Program będzie można oglądać jedynie cztery razy w każdym tygodniu.

Widzowie muszą przygotować się na dłuższe weekendy, ponieważ w piątki nie zobaczą "Hotelu Paradise" tak jak dotychczas. Stacja tłumaczy jednak, że nie oznacza to wcale skrócenia sezonu - w tej edycji, tak jak we wszystkich innych, przygotowano 48 odcinków. Fani będą je po prostu oglądać przez większą ilość tygodni. Zmiana wprowadzona zostanie od października. Nie zmieni się za to godzina emisji - nadal będzie to 20:00.

Jesteście fanami programu?

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także