Hubert Urbański ma tatuaże, które musi maskować w "Milionerach". Mają dla niego szczególne znaczenie

Hubert Urbański
Hubert Urbański
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

31.08.2023 12:00, aktual.: 05.09.2023 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hubert Urbański ma kilka tatuaży, które musi skrywać w programie Milionerzy. Pod idealnie skrojonymi garniturami ukrywa swoją drugą naturę. Co przedstawiają jego "dziary"?

Hubert Urbański to dziennikarz doskonale znany widzom. Swoją karierę w show-biznesie zaczynał od pracy w radiu, aby po kilku latach dać się poznać szerszej publiczności przed kamerami. Od 1999 roku prowadzi teleturniej Milionerzy, który przyniósł mu ogromną rozpoznawalność. Miał także swój epizod w Pytaniu na śniadanie oraz programie The Voice of Poland. Po krótkim rozstaniu z TVN ponownie wrócił do stacji, by pojawiać się jako gospodarz kolejnych formatów.

Urbański to dziennikarz znany ze swojej niezwykłej elegancji. Zawsze szykowny i wytworny, w idealnie skrojonych garniturach. Okazuje się, że jest to tylko jego medialny wizerunek, pod którym ukrywa się prawdziwy Hubert, który preferuje znacznie luźniejszy styl bycia.

Urbański pod białymi koszulami ukrywa liczne tatuaże. Gdzie się znajdują i co oznaczają? Sprawdziliśmy.

Hubert Urbański tatuaże. Gdzie ma i co oznaczają?

Hubert Urbański był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Urszula, z którą doczekał się dwóch córek: Marianny i Krystyny. Po rozwodzie z ich mamą ożenił się z kompozytorką Julią Chmielnik, z którą również wychowywał dwie dziewczynki: Danutę i Stefanię. Chociaż obydwa małżeństwa zakończyły się rozwodem, to dziennikarz poza córkami nie widzi świata.

Chcąc dać wyraz swoim uczuciom, wytatuował sobie na dłoniach pierwsze litery ich imion. Mają mu one przypominać o najważniejszych kobietach w jego życiu. Nie wszystkim jednak ten pomysł przypadł do gustu.

Podczas programu Milionerzy dłonie Urbańskiego zawsze są pokryte grubą warstwą makijażu, który zasłania dziary. Dlaczego? Kilka lat temu na ten temat wypowiedziała się w dzienniku Fakt osoba pracująca przy nagrywaniu teleturnieju:

Prowadzący Milionerów musi być elegancki, a jego tatuaże na dłoniach nie wyglądają zbyt ładnie.

To niejedyne tatuaże Huberta Urbańskiego. Niewielkie litery na palcach u dłoni wydają się być mało imponujące w porównaniu z ogromnym smokiem, którego ma na plecach.

Hubert Urbański
Hubert Urbański© Instagram
Hubert Urbański
Hubert Urbański© Instagram
Hubert Urbański
Hubert Urbański© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także