Ile zarabia się w "Chłopakach do wzięcia"? Sekret programu ujawniony

Chłopaki do wzięcia
Chłopaki do wzięcia
Źródło zdjęć: © Instagram.com

22.09.2023 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się ogromną popularnością, podobnie jak bohaterowie programu. Wielu widzów zastanawiało się, czy uczestnicy show mogą liczyć na wynagrodzenie. Twórca formatu udzielił odpowiedzi.

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Widzowie pokochali barwnych bohaterów takich jak "Szczena", "Jaruś" czy "Bandziorek" i z uwagą śledzą perypetie mężczyzn poszukujących miłości i ich wybranek. Wielu fanów zastanawiało się, czy panowie biorący udział w programie mogą liczyć na wynagrodzenie. Głos w sprawie zabrał twórca hitu Polsat Play.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ile płacą za udział w "Chłopakach do wzięcia"? Twórca programu zdradził sekret

W 2018 roku twórca "Chłopaków do wzięcia", Jerzy Morawski, udzielił wywiadu portalowi Party. Zapytany o to, czy bohaterowie programu otrzymują pieniądze za udział, odparł, że "dokumencie nigdy nie powinno być gaży dla uczestników".

Istnieje wtedy podejrzenie, że bohaterowie, zamiast szczerze opowiadać o sobie, będą zmyślać i naginać rzeczywistość - poinformował.

Produkcja "Chłopaków do wzięcia" miała nie otrzymać budżetu na wynagrodzenie dla uczestników, ale starała się im na różne sposoby pomagać. Jako przykład podano załatwienie opieki stomatologicznej dla "Bandziorka".

"Chłopaki do wzięcia" są reżyserowani? Uczestniczka odpowiedziała

Widzowie "Chłopaków do wzięcia" zastanawiali się także, na ile perypetie uczestników i ich zachowania są naturalne, a na ile ingerują w nie scenarzyści. Produkcja show od lat zaprzecza doniesieniom o reżyserowaniu formatu. Innego zdania była jednak Joanna Wieloch, która utrzymywała, że została namówiona wypowiedzenia kwestii o bólu zęba, który miał oznaczać ciążę. Jak widać, niektóre sekrety "Chłopaków do wzięcia" czekają jeszcze na ujawnienie.

  • Chłopaki do wzięcia
  • Chłopaki do wzięcia
  • Chłopaki do wzięcia
  • Chłopaki do wzięcia
[1/4] Chłopaki do wzięciaŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także