Iwona Pavlović komentuje kontrowersje wokół uczestniczek "Tańca z gwiazdami". "Nie do końca wygrywa się tańcem"
Iwona Pavlović zabrała głos na temat nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jurorka odniosła się m.in. do udziału Emilii Komarnickiej i Izy Miko, które miały wcześniej styczność z tańcem. Czy w takim przypadku rywalizacja nadal jest sprawiedliwa?
Już 1 marca startuje nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Podczas konferencji wiosennej ramówki poznaliśmy wszystkie pary, które wezmą udział w show, a Polsat zaprezentował także oficjalny spot najnowszej odsłony programu.
Choć do pierwszego odcinka jeszcze niemal miesiąc, to już słyszy się o kontrowersjach, związanych z uczestniczkami. Iza Miko i Emilia Komarnicka miały w swoim życiu spory kontakt z tańcem. Czy ich udział jest sprawiedliwy? Jak jurorzy będą podchodzić do ich umiejętności?
Iwona Pavlović opowiedziała naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej, czy będzie wymagała więcej od Izy i Emilii. - Ten program, jak już zauważyliśmy, nie do końca wygrywa się tańcem. To wcale nie musi być tak, że ten, kto najlepiej tańczy, od razu wygra - zdradziła Pavlović.
Polonistka-edytorka z wykształcenia, dziennikarka z zamiłowania, artystka z pasji. Wykształcenie zdobywała na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, gdzie ukończyła filologię polską ze specjalizacją nauczycielką i edytorską, choć już w szkole podstawowej współpracowała ze szkolnymi periodykami i działała w radiowęźle. Z Wirtualną Polską związana od 2023 roku, gdy dolączyła do redakcji Jastrząb Post, gdzie pełni funkcję redaktorki. Tematy, które są najbliższe jej sercu to brytyjska rodzina królewska i szeroko pojęta kultura. Prywatnie miłośniczka kultury we wszystkich jej aspektach i niestrudzona szwędaczka po muzeach. Uwielbia wszystko, co włoskie. Jeśli tylko ma szansę, ucieka z miasta w Pieniny. Maluje akwarele i dzieli się swoją sztuką ze światem