Iwona Pavlović ma 61 lat i młody look. Kluczowe są dwa czynniki

Iwona Pavlović ma 61 lat i młody look. Kluczowe są dwa czynniki

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović
Źródło zdjęć: © KAPIF
25.11.2023 07:35, aktualizacja: 12.01.2024 10:05

Iwona Pavlović ma 61 lat. Wciąż jednak udaje zachować się jej młody look. W rozmowie z tabloidem zwróciła uwagę na dwie kluczowe kwestie.

Iwona Pavlović tańcem zainteresowała się jako nastoletnia dziewczyna. Po tym, gdy osiągnęła już naprawdę wiele w zawodowym tańcu, trafiła do telewizji, gdzie promowała tę sztukę. Większość widzów poznała ją za sprawą "Tańca z Gwiazdami". Jurorka reality show zyskała sobie w nim przydomek "Czarna mamba".

2 listopada gwiazda reality show obchodziła 61. urodziny. Upływ lat nie ma na nią aż tak dużego wpływu, ponieważ wciąż zachowuje młody wygląd. Jak to robi? W rozmowie z tabloidem "Fakt" zwróciła uwagę na dwa kluczowe czynniki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dzięki czemu Iwona Pavlović zachowuje młody look?

Tancerka w wywiadzie, którego udzieliła reporterce "Faktu", wskazała na dobre geny i cechę swojej skóry, jaką jest tzw. grubość.

Na pewno mam to w genach. Wystarczy spojrzeć na moją mamę. Nikt nie wierzy, że ma 90 lat i jest w tak doskonałej formie – rozpoczęła. Kosmetyczka kiedyś mi powiedziała, że powinnam się cieszyć, że mam tzw. grubą skórę, która nie jest tak delikatna i wrażliwa, bo będzie dłużej młoda, więc może coś jest na rzeczy – uzupełniła.

Laura Samojłowicz chce wziąć udział w "TzG"

Podczas ostatniej rozmowy z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, aktorka Laura Samojłowicz wyraziła chęć udziału w show Iwony Pavlović.

Uwielbiam taniec. Myślę, że jestem stworzona do tańca. Jeśli byłby "Taniec z gwiazdami", to chętnie zatańczę – zadeklarowała.

Rozmówczyni JP wskazała, że chętnie zatańczyłaby z Edytą Herbuś.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także