Iwona Pavlović o nowych jurorach "Tańca z gwiazdami". Podsumowała Ewę Kasprzyk. "Charakterni inaczej"

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović
Źródło zdjęć: © KAPIF | Picasa

23.01.2024 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iwona Pavlović w wywiadzie skomentowała odświeżony skład jurorów "Tańca z gwiazdami". Zdradziła, jak się dogadywali i zwierzyła ze swoich podejrzeń dotyczących Ewy Kasprzyk. W nowej edycji będzie gorąco?

"Taniec z gwiazdami", jak wiele programów Polsatu, nie uniknął gruntownych zmian. Nowa edycja zorganizowana została z dużym rozmachem, swoich sił na parkiecie spróbują tak znane postacie krajowego show-biznesu jak Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Maciej Musiał.

Polsat postanowił także odświeżyć skład jury "Tańca z gwiazdami". Na fotelu pozostała uwielbiana przez widzów Iwona Pavlović, a nowej edycji towarzyszyć jej będą Rafał Maserak, Ewa KasprzykTomasz Jan Wygoda. Co popularna Czarna Mamba sądzi o nowych kolegach i koleżance?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iwona Pavlović oceniła nowych jurorów "Tańca z gwiazdami". Jest zadowolona ze zmian?

W rozmowie z Pomponikiem Iwona Pavlocić zdradziła, jak przebiegło spotkanie z nowymi jurorami. Okazuje się, że w "Tańcu z gwiazdami" nadal panuje świetna atmosfera, a różnice charakterów członków jury mogą wnieść do show nową jakość.

Oczywiście zawsze jest sympatycznie i miło, ale to, co się dzisiaj wydarzyło, to było coś tak fantastycznego. Spotkałam po raz pierwszy jurorów, z którymi będę miała przyjemność współpracować. Podoba mi się to, że między nami jest tak zwane flow. Jest dużo śmiechu, jest dużo zabawy, ale też jest trochę i poważnie. Widzę, że tak będziemy może i nie konkurować ze sobą, bo to nie miałoby sensu w tym programie, natomiast wydaje mi się, że każdy z nas jest bardzo charakterny inaczej, więc to może dać świetną mieszankę — oceniła.

Kilka słów Czarna Mamba postanowiła poświęcić Ewie Kasprzyk. Przyznała, że ma pewne podejrzenia co do tego, jak na "Taniec z gwiazdami" wpłynie obecność dwóch kobiet w jury.

Iwona Pavlović o Ewie Kasprzyk w "Tańcu z gwiazdami". Wie, jak będzie oceniać uczestników?

Iwona Pavlović w wywiadzie przyznała, że nadal będzie jurorką sprawiedliwą, ale surową i piętnującą błędy nawet lubianych przez widzów uczestników. Uważa jednak, że w kontrze do niej może stać Ewa Kasprzyk. Podejrzewa, że koleżanka z jurorskiego stolika oceniać będzie gwiazdy nieco łagodniej.

Nie wiem, jak to będzie rzeczywiście na żywo, ale mam wrażenie, że nasza druga kobieta będzie taka łagodniejsza, może będzie bronić, bo sama brała udział w tym programie, więc wie, z czym to się je — stwierdziła.

Czas pokaże, czy Pavlović i Kasprzyk rzeczywiście będą "dobrą i złą policjantką" nowej edycji "Tańca z gwiazdami".

taniec z gwiazdami xiii edycja polsat - final
Pavlovic Iwona 2022-10-31
KAPiF.pl
taniec z gwiazdami xiii edycja polsat - final Pavlovic Iwona 2022-10-31 KAPiF.pl© KAPIF | (c) by KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także