Iwona Pavlović pokazała zdjęcie bez makijażu. Tak 60-letnia gwiazda wygląda w wersji saute

Iwona Pavlović pokazała zdjęcie bez makijażu. Tak 60‑letnia gwiazda wygląda w wersji saute

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović
Źródło zdjęć: © AKPA
13.09.2023 20:53

Iwona Pavlović na co dzień prezentuje się w pięknych fryzurach i drogich kreacjach. Teraz pokazała zdjęcie bez makijażu.

Iwona Pavlović to populrna polska tancerka, międzynarodowy sędzia taneczny oraz wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza show "Taniec z gwiazdami", w którym od wielu lat jest jurorką. W telewizji widzimy ją zawsze w przepięknych kreacjach i profesjonalnym makijażu. Jak celebrytka wygląda bez ingerencji charakteryzatorów i ekspertek od make up'u?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iwona Pavlović bez makijażu

Na co dzień nad wizerunkiem Pavlović czuwa zespół profesjonalistów. To dzięki nim na ekranie zawsze wygląda zachwycająco. Teraz jurorka "Tańca z gwiazdami" opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotografię, na której nie ma ani makijażu, ani ułożonej fryzury.

"Dzisiaj sauté i z piorunem na głowie... Taki nastrój" – napisała pod swoim zdjęciem Iwona Pavlović.

Trzeba przyznać, że 60-letnia gwiazda wciąż zachwyca swoją oryginalną urodą i wcale nie potrzebuje makijażu, aby wyglądać pięknie. 

Iwona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami"

Iwona Pavlović od początku emisji programu przygląda się parom tańczącym na parkiecie "TzG". Jako wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim uchodzi za ekspertkę w tej dziedzinie. Czy Pavlović będzie sędziować w kolejnych edycjach programu? Nie jest to do końca jasne, ponieważ krążą plotki, że Edward Miszczak nie planuje przedłużyć umowy z gwiazdą. Nie są to jednak potwierdzone oficjalnie informacje. 

Jesteście fanami "Tańca z Gwiazdami"?

  • Iwona Pavlović
  • Iwona Pavlović
  • Iwona Pavlović
  • Iwona Pavlović
[1/4] Iwona PavlovićŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także