Iwona z "Sanatorium miłości" o małżeństwie z Gerardem. Różnica wieku to problem? "Mankamenty wynikające z bagażu doświadczeń"

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"
Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"
Źródło zdjęć: © KAPIF

09.10.2023 09:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" w wywiadzie opowiedzieli o swoim małżeństwie. Czy różnica wieku wynosząca 18 lat wpływa na ich uczucie?

"Sanatorium miłości" pomogło odnaleźć uczucie wielu seniorom. Jedną z najpopularniejszych par, które powstały w programie TVP, tworzą Iwona i Gerard. Choć 83-latek jest o 18 lat starszy od ukochanej, zakochani zdecydowali się na ślub. W rozmowie z Party opowiedzieli o tym, jak wygląda ich związek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iwona z "Sanatorium miłości" o małżeństwie z Gerardem. Jak wygląda jej związek ze starszym o 18 lat mężczyzną?

Zapytana o sporą różnicę wieku gwiazda "Sanatorium miłości" stwierdziła, że wcale nie przeszkadza ona tworzeniu stabilnego, szczęśliwego małżeństwa.

Absolutnie nie. Nie ma tu żadnej przeszkody. Byliśmy razem cztery lata od edycji (...) Nie tak jak nas niektórzy określają, że jesteśmy nastawieni materialistycznie. Absolutnie nie. My naprawdę cieszymy się małymi rzeczami. Cieszymy się gwiazdami na niebie. Cieszymy się wiatrem, słońcem, jak jesteśmy na wakacjach. Rozmawiamy. To są te piękne emocje, którymi można się obdarzać - wyznała.

Iwona nie ukrywała, że w małżeństwie z Gerardem pojawiają się drobne mankamenty, które wynikają z przyzwyczajeń obojga małżonków.

Iwona z "Sanatorium miłości" o cieniach małżeństwa z Gerardem. Co przeszkadza jej w ukochanym?

Iwona nie ukrywa, że jej małżeństwo z Gerardem nie jest bez skazy. Gwiazdy "Sanatorium miłości" nie mają jednak powodów do poważniejszych kłótni.

Mankamenty to wynikające z bagażu doświadczeń, swoich przyzwyczajeń. Gerard nie gasi światła notorycznie, ale czy to jest powód do tego, żeby się kłócić? - opowiadała.

Z pewnością wiele związków może pozazdrościć gwiazdom "Sanatorium miłości" tak drobnych problemów w codziennym życiu.

  • Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"
  • Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"
  • Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"
  • Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"
[1/4] Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"Źródło zdjęć: © KAPIF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także