TYLKO U NAS. Janachowska zdradziła, jaki prezent zrobi synowi na urodziny. O tym marzy wiele dzieci

TYLKO U NAS. Janachowska zdradziła, jaki prezent zrobi synowi na urodziny. O tym marzy wiele dzieci

Izabela Janachowska z rodziną
Izabela Janachowska z rodziną
Źródło zdjęć: © Instagram.com
09.05.2024 13:04, aktualizacja: 09.05.2024 15:20

Od kilku już lat Izabela Janachowska spełnia się w roli wedding plannera, przygotowując wymarzone śluby. Jednak jej głównym zajęciem jest wychowywanie syna, Christophera Alexandra. Ostatnio zdradziła, co sprawi chłopcu na nadchodzące urodziny.

Izabela Janachowska dała się poznać szerszej publiczności jako tancerka występująca w "Tańcu z gwiazdami". Musiała jednak zrezygnować z wyczynowego uprawiania tej dyscypliny, bowiem nabawiła się poważnej kontuzji kolana. Skupiła się na pracy w telewizji, będąc nawet jedną z współprowadzących taneczne show. To jednak było dodatkiem do jej codzienności. Po zorganizowaniu swojego wesela w 2014 roku postanowiła zająć się tym zawodowo. Do dziś prowadzi kanał na Youtube o tej tematyce, a do niedawna miała swoje programy w TVN Style- "Nie opuszczę cię aż do ślubu" i "W czym do ślubu".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Izabela Janachowska o prezentach urodzinowych dla syna. "To było jego marzenie"

Izabela Janachowska od blisko 10 lat jest żoną Krzysztofa Jabłońskiego, biznesmena, który przez lata produkował świece zapachowe. Para doczekała się syna, który przyszedł na świat 10. maja 2019 roku. Chłopiec może liczyć na bajkowe prezenty, a o tym, co otrzymał z okazji poprzednich, czwartych urodzin Janachowska opowiedziała naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej.

W zeszłym roku prezentem urodzinowym był dla niego rejs takim wielkim statkiem wycieczkowym. To było jego marzenie. Na bazie tamtego roku stwierdziłam, że chciałabym te prezenty urodzinowe przygotowywać właśnie w takich sposób- poznawania czegoś i eksplorowania - zaznacza Izabela Janachowska.

Syn Izabeli Janachowskiej otrzyma wyjątkowy prezent. "Chcę go zabrać do Londynu"

Mało kto może obecnie pozwolić sobie na drogie prezenty czy zagraniczne wyjazdy w bajkowe miejsca. Izabela Janachowska wraz z mężem nie mogą narzekać na brak pracy i tym samym stać ich na wszystko co najlepsze, szczególnie jeśli chodzi o syna. W tym roku, z okazji piątych urodzin Christophera, celebrytka zdecydowała się zorganizować wyjazd do Londynu, a konkretnie do parku Harry'ego Pottera. Jak sama zaznacza, jej syn jest fanem serii o małym czarodzieju i z pewnością będzie to dla niego idealny prezent.

Mój mąż wpadł na pomysł, że kupi mu coś małego, ale ja pomyślałam, że chcę spędzać z nim czas w fajny sposób. Teraz moje dziecko ma zajawkę na Harrego Pottera, więc chcę go zabrać do Londynu, do parku Harry'ego Pottera, gdzie będzie mógł wejść w ten świat, który go zainspirował. Plus zrobimy zwiedzanie Londynu, bo do tej pory jeszcze nie był - dodaje Janachowska.
Izabela Janachowska spełnia się nie tylko zawodowo, ale również w roli matki
Izabela Janachowska spełnia się nie tylko zawodowo, ale również w roli matki© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także