Izabela Trojanowska zdradziła swoje świąteczne plany. Dla córki zdobyła się na poświęcenie

Izabela Trojanowska zdradziła swoje świąteczne plany. Dla córki zdobyła się na poświęcenie

Izabela Trojanowska zdradziła swoje świąteczne plany
Izabela Trojanowska zdradziła swoje świąteczne plany
Źródło zdjęć: © AKPA
Merlot
23.12.2023 10:51

Izabela Trojanowska zdradziła, gdzie spędzi święta. W tym roku 68-letnia artystka zdobyła się na wielkie poświęcenie, a wszystko to z miłości do swojej 32-letniej córki Roxany.

Izabela Trojanowska poślubiła Marka Trojanowskiego w 1979 roku, małżeństwo doczekało się córki Roxany, która ma obecnie 31 lat i jest jedyną potomkinią gwiazdy. W 2013 roku media obiegła informacja o rozpadzie związku piosenkarki, niemniej jednak Izabela oraz Marek od dekady pozostają w separacji. Powodem zaniechania finalizacji rozwodu okazały się formalności, których należałoby dokonać zarówno w Polsce, jak i Niemczech.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W okresie stanu wojennego małżeństwo udało się na emigrację, finalnie zdecydowali się osiąść w Berlinie. Być może właśnie to wpłynęło na wybór drogi zawodowej przez Roxanę, która zdecydowała się studiować prawo w Niemczech. Jednak obecnie 31-latka przebywa na Florydzie, gdzie odbywa praktyki w Konsulacie Niemieckim.

Izabela Trojanowska zdobyła się na poświęcenie. Robi to dla swojej córki

W ostatnim wywiadzie Trojanowska zdradziła, że tegorocznych świąt, w drodze wyjątku, nie spędzi w Polsce. Aktorka zdobyła się na ogromne poświęcenie, a wszystko to z miłości do córki. Izabela zamierza spędzić Boże Narodzenie w Stanach Zjednoczonych.

Boże Narodzenie zazwyczaj spędzamy w Lublinie, gdzie mieszka wspaniała rodzina męża, ale w tym roku tak się akurat złożyło, że Roxanna przebywać będzie na Florydzie, bo odbywa tam praktykę w Konsulacie Niemieckim. A ja nie mogę dopuścić, żeby w Wigilię była sama - powiedziała w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Izabela Trojanowska zdradziła swoje świąteczne plany

Największą niedogodnością dla 68-latki będzie podróż samolotem, która potrwa co najmniej 12 godzin. Jak wyznała artystka, święta spędzone z córką i słoneczna pogoda z pewnością zrekompensują jej uciążliwy lot.

Wprawdzie podróż będzie długa i męcząca, ale bardzo się już za córką stęskniłam. No i te niedogodności wynagrodzi nam piękna pogoda, niesamowity lazur oceanu i dużo słońca. [...] Wspólne chwile spędzone z bliskimi są niezwykle cenne, pełne radości i miłości, a choinka przypomina mi beztroskie dzieciństwo - dodała.

Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska© AKPA
Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska© AKPA
Izabela i Roxana Trojanowskie
Izabela i Roxana Trojanowskie© AKPA
Izabela i Roxana Trojanowskie
Izabela i Roxana Trojanowskie© AKPA
Izabela i Roxana Trojanowskie
Izabela i Roxana Trojanowskie© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także