Izabela Trojanowska zdradziła swoje świąteczne plany. Dla córki zdobyła się na poświęcenie

Izabela Trojanowska zdradziła swoje świąteczne plany
Izabela Trojanowska zdradziła swoje świąteczne plany
Źródło zdjęć: © AKPA
Merlot

23.12.2023 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Trojanowska zdradziła, gdzie spędzi święta. W tym roku 68-letnia artystka zdobyła się na wielkie poświęcenie, a wszystko to z miłości do swojej 32-letniej córki Roxany.

Izabela Trojanowska poślubiła Marka Trojanowskiego w 1979 roku, małżeństwo doczekało się córki Roxany, która ma obecnie 31 lat i jest jedyną potomkinią gwiazdy. W 2013 roku media obiegła informacja o rozpadzie związku piosenkarki, niemniej jednak Izabela oraz Marek od dekady pozostają w separacji. Powodem zaniechania finalizacji rozwodu okazały się formalności, których należałoby dokonać zarówno w Polsce, jak i Niemczech.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W okresie stanu wojennego małżeństwo udało się na emigrację, finalnie zdecydowali się osiąść w Berlinie. Być może właśnie to wpłynęło na wybór drogi zawodowej przez Roxanę, która zdecydowała się studiować prawo w Niemczech. Jednak obecnie 31-latka przebywa na Florydzie, gdzie odbywa praktyki w Konsulacie Niemieckim.

Izabela Trojanowska zdobyła się na poświęcenie. Robi to dla swojej córki

W ostatnim wywiadzie Trojanowska zdradziła, że tegorocznych świąt, w drodze wyjątku, nie spędzi w Polsce. Aktorka zdobyła się na ogromne poświęcenie, a wszystko to z miłości do córki. Izabela zamierza spędzić Boże Narodzenie w Stanach Zjednoczonych.

Boże Narodzenie zazwyczaj spędzamy w Lublinie, gdzie mieszka wspaniała rodzina męża, ale w tym roku tak się akurat złożyło, że Roxanna przebywać będzie na Florydzie, bo odbywa tam praktykę w Konsulacie Niemieckim. A ja nie mogę dopuścić, żeby w Wigilię była sama - powiedziała w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Izabela Trojanowska zdradziła swoje świąteczne plany

Największą niedogodnością dla 68-latki będzie podróż samolotem, która potrwa co najmniej 12 godzin. Jak wyznała artystka, święta spędzone z córką i słoneczna pogoda z pewnością zrekompensują jej uciążliwy lot.

Wprawdzie podróż będzie długa i męcząca, ale bardzo się już za córką stęskniłam. No i te niedogodności wynagrodzi nam piękna pogoda, niesamowity lazur oceanu i dużo słońca. [...] Wspólne chwile spędzone z bliskimi są niezwykle cenne, pełne radości i miłości, a choinka przypomina mi beztroskie dzieciństwo - dodała.

Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska© AKPA
Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska© AKPA
Izabela i Roxana Trojanowskie
Izabela i Roxana Trojanowskie© AKPA
Izabela i Roxana Trojanowskie
Izabela i Roxana Trojanowskie© AKPA
Izabela i Roxana Trojanowskie
Izabela i Roxana Trojanowskie© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także