Izabella Krzan straciła program! Nie zdążyła się rozkręcić, a afera wcale nie podgrzała atmosfery...

Izabella Krzan
Izabella Krzan
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

10.10.2023 19:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabella Krzan nie zdążyła na dobre się rozkręcić, prowadząc program "Kamper Polska", a już się okazało, że drugiej edycji nie będzie. Programowi nie pomogła nawet afera z Frizem w roli głównej. Co się stało?

Izabella Krzan, odkąd zdobyła tytuł Miss Polski w 2016 roku, pracuje w TVP. Prowadzi "Pytanie na śniadanie", a także inne programy. Teraz straciła jeden z nich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Izabella Krzan straciła posadę

Program "Kamper Polska" miał pokazać widzom, jak radzą sobie influencerzy, podczas podróży kamperem po Polsce. Nie zawsze była to komfortowa i pełna wygód wycieczka, tym większe jednak emocje miała wzbudzać w widzach.

Na początku emisji wybuchła nawet mała afera. Internauci podnieśli krzyk, że TVP nie wymyśliła tego formatu, a zerżnęła pomysł od Friza, który wcześniej organizował już wyścig kamperami. Niestety, nawet to nie przekonało widzów, by sprawdzić, kto wypadł lepiej w realizacji. Oglądalność leciała tak bardzo, że zdecydowano, że drugi sezon w ogóle nie powstanie. Tym samym Izabella Krzan straciła niezłą posadkę.

Nowa praca Izabelli Krzan

Była miss jest jednak jedną z ulubienic władz TVP, nie dadzą oni jej zrobić krzywdy. Dlatego już wiadomo, że prezenterka sprawdzi się w zupełnie nowej roli, zastąpi Idę Nowakowską w roli współprowadzącej podcastu "Bądźmy razem TVP".

Zdecydowanie bardziej lubię pytać, niż być pytaną, a jeśli dodatkowo mogę w ten sposób przybliżyć słuchaczom największe osobowości ze świata sportu i show-biznesu, to jest to dla mnie wymarzone zadanie. Już po pierwszych przeprowadzonych rozmowach wiem, że będzie to wyjątkowe doświadczenie - cieszy się Izabella Krzan.

Wraz z Aleksandrem Sikorą Iza będzie przepytywać sławnych gości - Anitę Włodarczyk, Agnieszką Kaczorowską - Pelą, Rafałem Maślakiem czy Nataszą Urbańską.

Co sądzicie na ten temat?

  • Warszawa, 07.05.2022, Nagranie programu Pytanie na Sniadanie TVP2
  • Izabella Krzan
  • Izabella Krzan
  • Izabella Krzan
[1/4] Warszawa, 07.05.2022, Nagranie programu Pytanie na Sniadanie TVP2Źródło zdjęć: © FORUM | Forumgwiazd
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także