Jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zarabiają po utracie pracy w "PnŚ"? Postawili sprawę jasno

Jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zarabiają po utracie pracy w "PnŚ"? Postawili sprawę jasno

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski o zarobkach
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski o zarobkach
Źródło zdjęć: © KAPiF
25.02.2024 08:14

Kilka tygodni temu Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pożegnali się z pracą w "Pytaniu na Śniadanie". Ostatnio, podczas wakacji w Rzymie, postanowili wypowiedzieć się na temat swoich finansów.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przez lata wspólnie prowadzili "Pytanie na Śniadanie". Na początku swojej współpracy byli jedynie parą na ekranie, jednak potem ich relacja stała się bliższa, co przerodziło się w związek. Po zmianach w Telewizji Polskiej pożegnali się z popularną śniadaniówką, ale nie oznacza to, że na stałe zniknęli z anteny telewizji publicznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Cichopek i Kurzajewski dalej pracują w TVP. Mają sporo projektów

Choć para pożegnała się z "Pytaniem na Śniadanie", to nie oznacza to, że znikają oni z Telewizji Polskiej. Cichopek cały czas występuje w "M jak miłość", w którym jej pozycja jest niezagrożona. W końcu gra tam jedną z głównych ról i to od samego początku nadawania serialu. Kurzajewski natomiast skupił się na pracy w TVP Sport, gdzie zaczynał swoją przygodę z telewizją publiczną.

Zarobki Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para nie może narzekać

Po utracie pracy w popularnej śniadaniówce, Cichopek i Kurzajewski mają dużo więcej wolnego czasu. Niedawno byli na osobnych wakacjach, a teraz udali się razem do Rzymu. Podczas wizyty w stolicy Włoch postanowili podzielić się z fanami informacjami na temat swojej sytuacji finansowej. Jak zgodnie podali, przed nimi duże projekty. Chodzi między innymi o działalność Kasi w social mediach.

- Jestem cały czas aktywna oczywiście dla was, na Instagramie, mam też dużo zleceń komercyjnych - powiedziała Cichopek.

Przed Kurzajewskim również gorący czas, szczególnie pod względem dużych imprez sprotowych.

- Duże projekty przed nami, bo i mistrzostwa Europy w piłce nożnej, igrzyska olimpijskie, Tour de Pologne chociażby i sporo tego będzie się działo w wakacje i czas przedwakacyjny też będzie bardzo, bardzo bogaty w wydarzenia - dodał dziennikarz.

Cichopek i Kurzajewski opowiedzieli o finansach i planach na przyszłość
Cichopek i Kurzajewski opowiedzieli o finansach i planach na przyszłość© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także