Jak Marcin Hakiel radzi sobie bez Kasi Cichopek? Zamieścił wymowne zdjęcie

Jak Marcin Hakiel radzi sobie bez Kasi Cichopek? Zamieścił wymowne zdjęcie

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (fot. Instagram)
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
11.09.2023 16:10

Czy Marcin Hakiel radzi sobie bez Kasi Cichopek? Nowe zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości. Tancerz zapozował podczas ważnej czynności.

Tancerz Marcin Hakiel i aktorka "M jak miłość" Kasia Cichopek zakończyli swoje małżeństwo w zeszłym roku. Początkowo oboje zdecydowali się milczeć nt. kulis rozpadu związku. Mężczyzna wyłamał się z tego postanowienia. W social mediach ujawnił, że wynajął detektywów, by się upewnić, że żona go zdradza.

Po tym odwiedził program Kuby Wojewódzkiego, gdzie zasypał widzów kolejnymi prywatnymi wyznaniami. Mówił o swoich dzieciach i o tym, kto podjął decyzję o rozwodzie.

To jest trauma dla dzieci i tak, jak syn ma 14 lat i wiele rzeczy wydaje mi się, że już bardziej zrozumiał, tak z córką wydaje mi się, że wiele tu jeszcze rozmów czeka. To nie jest tak, że nagle zatrzymaliśmy życie i mogliśmy mieć miesiąc, żeby to wszystko poukładać. Jak ja już podjąłem decyzję, że to jest koniec, to trzeba było to poukładać, zapewnić dzieciom dwa domy, one żyją tydzień u mnie i tydzień u mamy. My mamy naprzemienność i to jest trudne – przekonywał.

Wojewódzki tylko dolewał oliwy do ognia, sugerując np., że Kurzajewski jest dość bezbarwną postacią, jeśli chodzi o telewizję i szeroko rozumianą branżę rozrywkową.

Jak Marcin Hakiel radzi sobie bez Kasi Cichopek?

40-latek obecnie cieszy się statusem singla. Jak radzi sobie bez Kasi? Otóż całkiem nieźle. Na InstaStories pokazał, jak samodzielnie prasuje.

Have a good day – pożyczył swoim followersom.

Dobrze widzieć, że Marcin jest samodzielnym mężczyzną!

Marcin Hakiel prasuje (fot. InstaStories)
Marcin Hakiel prasuje (fot. InstaStories)© InstaStories
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także