"Jak nazywają się kury, które jeżdżą na sankach?". Tego suchara nie znał nawet sam Karol Strasburger!

Karol Strasburger
Karol Strasburger
Źródło zdjęć: © AKPA, YouTube

04.09.2023 14:00, aktual.: 05.09.2023 11:53

Czasami przebieg teleturnieju nie jest taki, jak sobie założyli producenci, a uczestnicy zaskakują nawet najbardziej doświadczonych prowadzących. Jedna z drużyn zaskoczyła nawet Karola Strasburgera!

Familiada to program, który w telewizji polskiej gości od wielu lat. Od początku prowadzącym jest Karol Strasburger. Mimo kosmetycznych zmian w scenografii formuła programu się nie zmienia i nadal stanowi stale wspaniałą rozrywkę dla całych rodzin.

Karol Strasburger opowiada najlepsze dowcipy w TVP

Familiada to teleturniej, w którym dwie drużyny starają się zgadnąć odpowiedzi na pytanie, zadane przez prowadzącego. Trudność polega na tym, że należy w bardzo krótkim czasie wpaść na to, jak wcześniej na to samo pytanie odpowiedzieli tajemniczy ankietowani. Odpowiedzi często są zupełnie absurdalne, co sprawia, że wszyscy uczestnicy mają dużo radości.

Tradycją teleturnieju jest też dowcip prowadzącego. W każdym odcinku Karol Strasburger opowiada krótki kawał, który rozluźnia atmosferę w studio. Uczestnicy mogą wówczas pośmiać się i nie stresować się tak bardzo występem w telewizji.

Uczestnicy zaskoczyli Karola Strasburgera dowcipem

Choć prowadzący Familiadę jest uznany za króla dowcipów w telewizji polskiej, jak się okazało, nie zna ich wszystkich. Na tik toku furorę robi fragment nagrania, w którym to jeden z uczestników zadał nietypowe pytanie.

– Jak się nazywają kury, jeżdżące na sankach? – Karol Strasburger wydawał się zbity z pantałyku. Najwyraźniej nie spodziewał się tego, że ktoś poza nim będzie o coś pytał. – No, jak robią kury? – podpowiadał uczestnik. – Kury robią ko ko ko… – odparł Strasburger. – Och, ko ko… sanki! Kokosanki!

Na filmiku widać, jak cała drużyna bije brawo prezenterowi, który znalazł odpowiedź. Cała rodzina zaśmiewa się z tego żartu. Karol Strasburger także miał sporą uciechę z tej sytuacji. Uczestnicy przerwali standardowy przebieg rozgrywki, ale ze względu na to, w jak zabawny sposób to zrobili, możemy im to wybaczyć. Śmiechom nie było bowiem końca.

Oglądacie Familiadę każdego tygodnia, czy nie jesteście fanami tego teleturnieju?

"Familiada"
"Familiada"© YouTube
"Familiada"
"Familiada"© YouTube
"Familiada"
"Familiada"© YouTube
"Familiada"
"Familiada"© YouTube
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także