Jan Kliment ma mocną opinię o zmianach w "Mam talent!". "Nie chcę tego komentować" [WIDEO]

Jan Kliment ma mocną opinię o zmianach w "Mam talent!". "Nie chcę tego komentować" [WIDEO]

12.11.2023 17:34

Jan Kliment powiedział nam, co dokładnie sądzi o zmianach przeprowadzonych w "Mam talent!". Tancerz w ostatnich latach miał okazję wystąpić tam jako juror.

Od 2021 do 2022 Jan Kliment miał okazję wystąpić w popularnym TVN-owskim Mam talent! jako jeden z jurorów. Po jego odejściu w programie zaszło kilka znaczących zmian. Co tancerz sądzi o decyzjach włodarzy stacji?

Jan Kliment o zmianach w "Mam talent!"

Zapytany o to, co sądzi o małej rewolucji w Mam talent, Kliment przyznał, że nie przykłada do tego aż tak dużej wagi. Podkreślił, że jeżeli szefostwo TVN zgodziło się na wprowadzenie nowinek, to muszą pokładać w nich duże nadzieje.

Ja w ogóle nie chcę tego komentować, bo myślę, że zrobili zmiany i dlaczego nie? Jak mają jakiś taki koncept do przodu z tym i wiedzą, co robią, to dobrze. Ja myślę, że u nas życie nie opiera się tylko na telewizji, cały czas działamy w naszym życiu tanecznym i rozwijamy się w tym kierunku, z żoną uczymy innych tańca, sędziujemy zawodowo - powiedział.

Będzie mu brakować jury, którego główną specjalnością był taniec?

Może będzie mi brakować takiego tanecznego jury, ale w sumie dlaczego nie, Agnieszka np. jest już taka wykształcona w tańcu po tylu latach. Są to artyści, mogą powiedzieć swoje słowo - stwierdził Kliment.

Do jury talent show dołączyły nowe twarze. Od niedawna widzowie mogą oglądać tam Julię Wieniawę i Marcina Prokopa. Ten drugi wcześniej był jednym z prowadzących programu. Czy te zmiany przypadły Klimentowi do gustu?

Nie wiedziałem o tych zmianach. Nie czytamy plotek. Na swój temat też nie.

Lubicie oglądać Mam talent?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także