Jedno pytanie i chciał wyjść ze studia. Piotr Cyrwus zaskoczył podczas wywiadu

Piotr Cyrwus zaskoczył podczas wywiadu (fot. KAPiF, Instagram)
Piotr Cyrwus zaskoczył podczas wywiadu (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

14.05.2024 21:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Cyrwus zaliczył występ w studiu u Marzeny Rogalskiej. Podczas rozmowy dziennikarka nagle zadała mu niewygodne pytanie. W odpowiedzi aktor wstał z fotelu, zaczął zapinać marynarkę i skierował się ku wyjściu. Co sprowokowało w nim taką reakcję?

Chociaż Piotr Cyrwus miał okazję wystąpić w niejednej produkcji, to jako kultowy Rysiek z "Klanu" zapadł w pamięci widzom najmocniej. Aktor jest tak mocno utożsamiany ze swoją serialową kreacją, że kręci nosem na jakiekolwiek wspomnienie na jej temat. Nie ukrywa, że bycie kojarzonym głównie ze względu na jedną rolę mocno mu przeszkadza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Piotr Cyrwus dostał niewygodne pytanie

Ostatnio gwiazdor miał okazję gościć w studiu Marzeny Rogalskiej, która prowadzi autorski program na TVN Style. Fragmenty rozmowy pojawiły się na profilu instagramowym dziennikarki. Jeden z nich szczególnie zwraca uwagę. Cyrwus dostał bowiem pytanie na prześladujący go od dawna temat.

Dlaczego tak nie lubisz pytań o Ryśka? - zapytała Rogalska.

Cyrwus niemalże opuścił studio

Reakcja aktora była niespodziewana. Wstał z fotelu, zaczął zapinać marynarkę, a następnie odwrócił się w kierunku wyjścia z poważną miną. Oczywiście, szybko wyszło na jaw, że to tylko i wyłącznie niewinny żart z jego strony. Rozbawiona rozmówczyni szybko podskoczyła i zaczęła łapać Cyrwusa za ubrania.

Podczas wywiadu nieraz zaprezentował się jako osoba, która ma do siebie dystans. Zapytany przez Rogalską o nieznany fakt na jego temat, wypalił tylko krótko:

Jestem przystojny.
Piotr Cyrwus udzielił wywiadu Rogalskiej (Instagram)
Piotr Cyrwus udzielił wywiadu Rogalskiej (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także