Joanna Górska z "PnŚ" zoperowała powieki. Po wszystkim pokazała zdjęcia

Joanna Górska
Joanna Górska
Źródło zdjęć: © AKPA

19.01.2024 13:54, aktual.: 19.01.2024 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W piątkowy poranek na fanów "Pytanie na śniadanie" czekał nowy duet prowadzących. Zmiany w TVP dotknęły również popularną śniadaniówkę, a do zespołu dołączył Robert Stockinger i Joanna Górska. Dziennikarka niedawno zdecydowała się na dość nietypową korektę swojego ciała, wycinając sobie część powiek!

Joanna Górska to doświadczona i znana szerszej publiczności dziennikarka. Od ponad dwóch dekad można obserwować jej poczynania. Przez większość kariery związana była z Polsatem News, z którego odeszła w 2021 roku. Miała również epizod w TV4, gdzie prowadziła program "Kocham. Przepraszam. Dziękuję". Teraz zadebiutowała w "Pytanie na śniadanie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Joanna Górska przeszła operację plastyczną powiek. Zdjęcia gwiazdy po zabiegu

Była dziennikarka Polsat News pięć lat temu pokonała raka. Od tego momentu jej życie mocno się zmieniło, a jednym z postanowień było zadbanie o swój wygląd zewnętrzny. Tym samym, blisko dwa lata temu zdecydowała się na zoperowanie sobie powiek. Nie było to jednak "widzimisię" gwiazdy, a problem, który doskwierał jej od dłuższego czasu. Górska borykała się z wiotką powieką, która opadała jej na rzęsy, a to przeszkadzało jej w dobrym widzeniu. Sam zabieg przeprowadzony przez chirurga polegał na usunięciu nadmiaru skóry.

"Tylko dla widzów o mocnych nerwach" – podpisała zdjęcia, jakie po zabiegu wrzuciła do sieci (zobaczycie je w galerii).

Zmiany kadrowe w "Pytanie na śniadanie". Do grona prowadzących dołączają znani dziennikarze

Po zmianie władzy w naszym kraju, również w TVP zaczęły się spore roszady. Ze stacją pożegnało się wielu dziennikarzy, których można było oglądać przez ostatnie 8 lat. Również załoga "Pytanie na śniadanie" została odświeżona. Z programem pożegnała się między innymi Ida Nowakowska, Anna Popek i Małgorzata Opczkowska. Do grona prowadzących dołączyli natomiast wspomniani już Robert Stockinger i Joanna Górska.

  • Joanna Górska
  • Joanna Górska
  • Joanna Górska
  • Joanna Górska
[1/4] Joanna GórskaŹródło zdjęć: © fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także