Joanna Koroniewska bez ogródek o telewizji. "Ogranicza moje życie" [WIDEO]

24.10.2023 14:50

Joanna Koroniewska powiedziała nam, czy chętnie powróciłaby do "M jak Miłość". Przy okazji nie szczędziła słów krytyki odnośnie kulisów pracy w telewizji.

Swojego czasu Joanna Koroniewska stanowiła jedną z najpopularniejszych osób w obsadzie telenoweli M jak Miłość. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, czy z chęcią wróciłaby na plan serialu.

Joanna Koroniewska o pracy w telewizji

Zapytana o to, czy wróciłaby do grania w M jak Miłość, Joanna Koroniewska bez cienia wątpliwości odpowiada przecząco. Jak sama mówi, nie bierze takiej opcji w ogóle pod uwagę, ponieważ chce się skupić na zupełnie innych wartościach.

Nie. Raczej nie przyjmuję tego do wiadomości, też głównie dlatego, że mam dziecko, które jest w szkole, a ja uwielbiam to, że nie muszę z nikim konsultować niczego, po prostu wyjeżdżam i koniec. Robię sobie raz na jakiś czas film, jestem w teatrze - powiedziała.

W dalszej części wywiadu przyznała, że telewizja jest dla niej medium zbyt ograniczającym. Bierze to pod uwagę także w życiu małżeńskim, dzieląc dom z Maciejem Dowborem, który nadal jest prezenterem. Nie wyklucza jednak zupełnie opcji powrotu:

Telewizja ogranicza. Ogranicza moje życie, a ponieważ już mój mąż jest ograniczony telewizyjnie, więc ja wolę się tak nie ograniczać jak nie muszę. Ale nie wiem - być może kiedyś będzie taki ciekawy bądź taki krótki projekt, który będę chciała robić.

Lubicie Joannę Koroniewską?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także