Joanna Krupa szczerze o swoim udziale w "Top Model". "To nie jest praca" [WIDEO]

Joanna Krupa szczerze o swoim udziale w "Top Model". "To nie jest praca" [WIDEO]

23.11.2023 21:25, aktualizacja: 12.01.2024 10:07

Joanna Krupa od lat kojarzona jest jako jedna z jurorek w programie "Top Model". Jak z perspektywy czasu ocenia pracę na planie i co sądzi o najnowszej edycji? Opowiedziała o tym specjalnie dla nas.

Popularny program TVN-u Top Model od dawna kojarzony jest z Joanną Krupą, jedną z najbardziej znanych polskich modelek. Od lat udziela się ona na planie jako znana z charakterystycznych powiedzonek jurorka. Jak ocenia to doświadczenie z perspektywy czasu?

Co Joanna Krupa sądzi o "Top Model"?

Zapytaliśmy ją o to, co sądzi o obecnie trwającej edycji show. Przyznała, że każda odsłona programu wzbudza w niej podobne, pozytywne emocje. Dzięki niemu może przyjrzeć się zmianom i pielęgnować znajomości.

Co roku bardzo się cieszę. Jestem dumna z tego programu i z tego, co zrobił dla innych ludzi i uczestników, którzy do nas przychodzą. Myślę, że zmieniamy im życie. Co sezon widać jak my się starzejemy, jak się zmieniamy. Ale myślę, że teraz znaleźliśmy taki flow między nami, że jest fajnie.

Wprost powiedziała, że nie traktuje tego jako pracy. Udzielanie się w studiu jest dla niej czystą przyjemnością.

Dla mnie chodzenie na nagrania "Top Model" to nie jest praca, tylko przyjemność. I jak widzisz swoich przyjaciół, masz dobry czas i też wiesz, że robisz coś dobrego dla tych, co do nas przychodzą.

Lubicie Joannę Krupę w roli jurorki Top Model?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także