Joanna Opozda ujawniła, jak spędzi święta. "Szykują się spokojne? Na takie zasługujecie"

Joanna Opozda ujawniła plany na święta. Zazna spokoju?
Joanna Opozda ujawniła plany na święta. Zazna spokoju?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Ignacy Węgrzyn

22.12.2023 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Opozda podzieliła się ze swoimi obserwatorami planami na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Była partnerka Antka Królikowskiego nie kryła nadziei, że w okresie świątecznym zazna upragnionego spokoju. Z kim spędzi ten czas?

Relacja Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego wciąż wzbudza wiele emocji. Aktorska para powiedziała sobie "tak" w sierpniu 2021 roku, jednak łączące ich uczucie wypaliło się wyjątkowo szybko. Zaledwie kilka miesięcy później media obiegła informacja, że małżeństwo rozpadło się tuż przed narodzinami ich wspólnej pociechy — syna Vincenta.

Wielkie emocje sprawiły, że Opozda i Królikowski dali się ponieść publicznemu praniu brudów. Chociaż obecnie ich relacje są już zdecydowanie spokojniejsze, to rodzice Vincenta wciąż nie pałają do siebie sympatią. Po porodzie aktorka musiała zderzyć się z realiami życia samotnej matki, która łączy macierzyństwo z pracą.

Joanna Opozda o planach na święta Bożego Narodzenia. Z kim je spędzi?

Joanna Opozda o kulisach samotnego macierzyństwa chętnie opowiada w mediach społecznościowych. Aktorka jest w stałym kontakcie z fanami, m.in. za sprawą regularnie organizowanych na Instagramie serii "pytań i odpowiedzi". Ostatnio Opozda po raz kolejny zorganizowała zabawę, w trakcie której jeden z fanów poruszył temat zbliżających się świąt i zapytał ją o to, "gdzie i z kim" spędzi Boże Narodzenie.

Oczywiście aktorka odpowiedziała na pytanie, jednak dość krótko i wymijająco. Joanna zdradziła, że święta planuje spędzić w swoim domu, gdzie towarzyszyć będzie jej rodzina i przyjaciele. W odpowiedziach na inne pytania, które przesyłali jej obserwatorzy, wyraziła również nadzieję, że święta miną jej w spokojnej atmosferze.

Joanna Opozda o świętach
Joanna Opozda o świętach © Instagram
Joanna Opozda o świętach
Joanna Opozda o świętach © Instagram
Joanna Opozda
Joanna Opozda© AKPA | AKPA
Joanna Opozda
Joanna Opozda © AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także