Joanna Przetakiewicz o WOŚP. "Pieniądze szczęście dają" [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz o WOŚP. "Pieniądze szczęście dają" [WIDEO]

29.01.2024 14:55, aktualizacja: 29.01.2024 16:36

Joanna Przetakiewicz od lat wspiera WOŚP. Co nią kieruje? Czy sama korzystała ze sprzętu oznaczonego serduszkiem? Milionerka wypowiedziała się też na temat zmian w TVP, a także powrotu Katarzyny Dowbor do "Pytania na śniadanie". Co wyznała?

Joanna Przetakiewicz o WOŚP

Czy WOŚP jest bliska sercu Joanny Przetakiewicz? Co wyznała milionerka?

Trudno sobie wyobrazić, żeby jakiś cel był jeszcze bardziej bliski, bo to co Jurek robi nadzwyczajnego i fenomenalnego, to przekonuje wszystkich do jednej prawdy, że "dobro wraca". Czasami powtarzamy to automatycznie, ale tak naprawdę to jest gigantyczna potęga przyciągania szczęścia. Sama to na sobie odczułam wielokrotnie. W związku z tym uwielbiam tę akcję, myśl, filozofię, ideę i to, co Jurek robi tak konsekwentnie od 32 lat. I wszyscy, którzy pomagają, czy 32 lata, czy 2 lata, są oszołomieni potężną energią, która tutaj jest.

Czy Joannie Przetakiewicz lub komuś z jej bliskich zdarzyło się korzystać ze sprzętu zakupionego przez WOŚP ?

Wielu naszym bliskim to się zdarzyło, ponieważ bardzo często moi znajomi są w Centrum Zdrowia Dziecka i widzą te wspaniałe naklejki, że jakaś fantastyczna, diagnostyczna maszyna lub inkubator zostały zakupione dzięki pieniądzom zebranym na WOŚP. Tym bardziej więc cenię to i popularyzuje teorię "że pieniądze szczęście dają", bo to jest jedna z wielu akcji i faktów, który udowadnia, że pieniądze szczęście dają, ponieważ pieniądze potrafią komuś zwrócić zdrowie, a niejednokrotnie życie. W związku z tym co jest ważniejszego ?

Komentarz Joanny Przetakiewicz o zmianach w TVP

Co Joanna sądzi na temat zmian w TVP?

Jakoś bardzo nie nadążam, ale mniej więcej to śledzę i wiem co się dzieje. Obecnie tyle się dzieje i politycznie, i ekonomicznie, i medialnie, że nie jesteśmy w stanie wszystkiego śledzić non stop przez 24 godziny na 7, ale widzimy, że to są zmiany które są zmianami dziejowymi i są nową erą, która się buduje.

Jak Joanna Przetakiewicz ocenia powrót Katarzyny Dowbor do TVP ?

To jest wspaniały pomysł dlatego, że Kasia, której nie znam osobiście, ale sam fakt, że bardzo długo i lojalnie bronili jej telewidzowie o czymś świadczy. To jest niewątpliwie kobieta-dziennikarka ze wspaniałym doświadczeniem i fantastyczną energią, która dużo dobrego zrobiła i wieloma wspaniałymi rzeczami zainspirowała ludzi. I nie bez powodu ją tak bardzo kochają i lubią, bo jak wiadomo - jak się mówi w mediach "żaden fałsz nie przejdzie przez szkło". W związku z tym po tylu latach kariery tego fałszu na pewno w niej nie ma.

Podzielacie zdanie Joanny?

Joanna Przetakiewicz komentuje ułaskawienie swój udział w WOŚP
Joanna Przetakiewicz komentuje ułaskawienie swój udział w WOŚP© KAPIF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także