Joanna Przetakiewicz zmieniła się dla milionera? "Podróżowanie trzy razy w tygodniu nie jest najlepszym pomysłem"

07.02.2024 21:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Przetakiewicz przewartościowała sobie wiele spraw w życiu. Pieniądze nie są najważniejsze?

Joanna Przetakiewicz podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspierała zbiórkę na rzecz potrzebujących. Znalazła także czas na rozmowę z naszą reporterką. Co zdradziła?

Joanna Przetakiewicz zmieniła się dla Rinke?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens od lat tworzą udany związek. W 2020 roku wzięli ślub i są nierozłączni. Projektantka mody wróciła wspomnieniami do czasu pandemii. To wtedy w jej życiu zaszło sporo zmian.

- Każdy z nas wyciąga wnioski z poprzednich doświadczeń. Ale czasami nie da się uniknąć pewnych rzeczy. Natomiast niewątpliwie m.in. pandemia spowodowała pewne refleksje - że jednak podróżowanie trzy razy w tygodniu nie jest najlepszym pomysłem na życie. Że jednak da się bez tego żyć, da się lepiej planować swój kalendarz. Da się więcej, bardziej i lepiej skupiać na swoim prywatnym życiu i łączyć to z zawodowym - zaczęła.

Przyznała, że choć czas pandemii bez wątpienia był dla niej trudny, to zdołała wziąć z tego okresu coś dobrego dla siebie.

- Powiem szczerze, że pandemia oczywiście, że była międzynarodowym, globalnym dramatem. Ale musimy też wyciągnąć z tego pewne pozytywne wnioski, a mianowicie takie, że wszyscy się zatrzymaliśmy i uświadomiliśmy sobie, że żyć można też inaczej. Nie w takim ogromnym pośpiechu - podsumowała.

Podzielacie zdanie Joanny?

Joanna Przetakiewicz-Rooijens
Joanna Przetakiewicz-Rooijens© Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także