Julia von Stein pokazała się operacji plastycznej: "To ostatnie minuty z moim OBRZYDLIWYM nosem"

Julia von Stein pokazała się operacji plastycznej: "To ostatnie minuty z moim OBRZYDLIWYM nosem"

Julia von Stein ma za sobą operację nosa
Julia von Stein ma za sobą operację nosa
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
19.02.2024 19:59, aktualizacja: 19.02.2024 21:45

Julia von Stein z "Królowych życia" poddała się operacji plastycznej. Pokazała, jak teraz wygląda, a na tym nie koniec.

Julia von Stein weszła do show-biznesu jako uczestniczka kontrowersyjnego programu "Królowe życia". Następnie TTV zaangażowała ją do "Diabelnie boskich". Szersza publika poznała ją, gdy celebrytka w ub.r. rozpętała awanturę w restauracji. W wulgarny sposób pouczała pracownika, co zresztą nagrała i pokazała w Internecie.

Kim ty kur*** jesteś, że mówisz mi, że nie mogę palić w swoim samochodzie?! Za twoje palę? Nie mogę palić u siebie w samochodzie, bo jakiś kmiot, kur***, pracownik, mi powie, że ja kur*** nie mogę palić w samochodzie, no kur*** łeb mi zaraz wyp***– pokrzykiwała.

Takie zachowanie zostało niemal zgodnie potępione przez użytkowników sieci. To skłoniło Julię do wystosowania przeprosin. Od tego czasu gwiazda raczej unika kontrowersji. W lutym znów o sobie przypomniała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Julia von Stein jest po operacji nosa. Boi się matki

W poniedziałek celebrytka zamieściła serię relacji na Instagramie, w których poinformowała, że podda się operacji plastycznej nosa.

Jestem już spakowana, właśnie jadę do kliniki. Przysięgam wam, że trochę się stresuje, ale głównie, jeśli chodzi o mamę, która o niczym nie wie. No i troszkę boję się narkozy, bo nigdy jej nie lubię. Natomiast i tak nie mogę się doczekać. To są ostatnie minuty z moim obrzydliwym, złamanym, nosem z garbem – wytłumaczyła, dlaczego to zrobi.

Już "po" zamieściła krótkie wideo, pokazując, jak przymierza się do konsumpcji posiłku. Na jej twarzy widać opatrunki, które przysłaniają gojący się nos. Julia zdradziła, że zamierza zadzwonić do matki. "Może mnie nie zabije" – zażartowała.

Julia von Stein po operacji nosa
Julia von Stein po operacji nosa© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także