Julia Wieniawa musiała spodobać się Agnieszce Chylińskiej? Zdradziła kulisy angażu do "Mam talent"

Agnieszka Chylińska decydowała, czy Julia Wieniawa dostanie pracę w "Mam talent"?
Agnieszka Chylińska decydowała, czy Julia Wieniawa dostanie pracę w "Mam talent"?
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl

11.02.2024 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa w wywiadzie opowiedziała o kulisach swojego dołączenia do jurorów "Mam talent". To Agnieszka Chylińska decydowała o tym, czy młoda aktorka dostanie pracę w programie?

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek i aktorek. Choć ma zaledwie 25 lat może pochwalić się wysoką pozycją w krajowym show-biznesie. Niedawno dołączyła do grona jurorów "Mam talent". W rozmowie z Eską zdradziła, jaki wpływ na jej zatrudnienie miała Agnieszka Chylińska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Julia Wieniawa dostała pracę w "Mam talent" dzięki Agnieszce Chylińskiej?

W wywiadzie Julia Wieniawa nie ukrywała, że jej pojawienie się w "Mam talent" w dużym stopniu zależało od tego, jak oceni ją Agnieszka Chylińska.

Jechałam się z nią zobaczyć, żeby w ogóle zaakceptowała moją kandydaturę na bycie jurorem, co absolutnie rozumiem i szanuję. Jak się jest piętnaście edycji w programie i ona została jedyna z jury, no to też by chciała, żeby jej się dobrze pracowało, więc musiała mnie poznać — opowiadała aktorka.

Fakt, że Julia ocenia uczestników programu, świadczy o tym, że panie znalazły wspólny język. Wieniawa nie ukrywała, że byłą zauroczona Chylińską.

Julia Wieniawa o współpracy z Agnieszką Chylińską w "Mam talent"

Julia Wieniawa bała się, że zbyt różni się od Agnieszki Chylińskiej i nie znajdzie z nią nici porozumienia. Na szczęście bardzo miło się zaskoczyła.

Ja też chciałam poznać Agę, żeby zobaczyć, czy w ogóle będziemy się dogadywać. Trochę się bałam, bo to jest tak zupełnie inna osoba ode mnie i zupełnie innej muzyki też słuchamy i tak dalej. A okazało się, że to jest bardzo ciepła, empatyczna osoba (...) Powiedziała, że trzyma za mnie kciuki, że jeżeli ktoś będzie dla mnie nie miły, to będzie stała po mojej stronie, także bardzo miło — wspominała.

Cieszycie się, że Julia Wieniawa dołączyła do grona jurorów "Mam talent"?

Angaż Julii Wieniawy do "Mam talent" zależał od Agnieszki Chylińskiej?
Angaż Julii Wieniawy do "Mam talent" zależał od Agnieszki Chylińskiej?© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także