Julia Żugaj wygryzie z pracy starszych dziennikarzy? Influencerka ma już plany

Julia Żugaj będzie prowadzić śniadaniówkę?
Julia Żugaj będzie prowadzić śniadaniówkę?
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

26.05.2024 18:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Żugaj to znana wśród pokolenia Z piosenkarka, która pojawiła się podczas pierwszego dnia Polsat Hit Festiwal. Podczas rozmowy z Pomponikiem zdradziła, jakie ma plany na przyszłość, a jej odpowiedź może zaskakiwać niektórych jej fanów.

Julia Żugaj jest influencerką, która zaczynała swoją karierę w TeamX 2, gdzie zbudowała ogromną społeczność. Później zawodowo zajęła się tworzeniem piosenek i koncertowaniem. Dzisiaj, poza śpiewaniem, gościnnie występuje też u innych internetowych twórców oraz samodzielnie tworzy treści na Instagrama i TikToka. Podczas trwania Polsat Hit Festiwal rozmawiała z Pomponikiem i opowiedziała o swoich planach na przyszłość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Julia Żugaj zacznie pracę w telewizji?

Dostałam zaproszenie od Polsatu i stwierdziłam, że nie mogę przepuścić takiej okazji i chciałam przyjechać, posłuchać fajnych koncertów - wyznała influencerka.

Ponadto piosenkarka zdradziła, że coraz częściej myśli o tym, żeby zacząć pracować w telewizji.

Ostatnio jakoś tak się złożyło, że często jestem. Na "Tańcu z Gwiazdami" byłam i teraz tutaj, ale ogólnie mam wrażenie, że z telewizją jest coraz lepiej i coraz mi bardziej gdzieś tam starsi [widzowie - przyp. red.], nie tylko dzieciaczki zaczynają mnie kojarzyć. Ostatnio też u Kuby Wojewódzkiego byłam. Jakoś tak po drodze mi tutaj - dodała w rozmowie z Pomponikiem.

Julia Żugaj poprowadzi śniadaniówkę?

Influencerka przyznała również, że nie boi się pracy przed kamerą i bardzo chętnie zostałaby prowadzącą jakiegoś programu, jak chociażby Polsat Hit Festiwal.

W przyszłości bardzo bym chciała pracować w telewizji. Tak myślę, że to jest taka fajna droga dla mnie, bo mnie kamera nigdy nie przerażała. Ja się czuję bardzo dobrze w mówieniu i na przykład na takich koncertach, jak dzisiaj, chętnie bym coś poprowadziła. Także mam nadzieję, że ta moja droga mnie tu zaprowadzi [do telewizji - przyp. red.] - wyjawiła Pomponikowi Julia Żugaj.  

Wszystko wskazuje więc na to, że gdyby Julia dostała propozycję prowadzenia śniadaniówki, bardzo chętnie by ją przyjęła.

Swojego programu jeszcze nie obmyśliłam, ale bardzo bym chciała jakiś poprowadzić na przykład "You Can Dance Kids". To by było super, bo to jest to coś, na czym też się znam. W śniadaniówce, bym też mogła pracować (...) Myślę, że bardzo bym się dobrze w tym odnalazła. Sama lubię oglądać śniadaniówki, tam jest wiesz, co 15 minut inny temat, zmiana całkowicie koncepcji. Chcesz się jak najwięcej dowiedzieć od tych gości na jakiś fajny, interesujący temat i bym mogła tam pracować, jak najbardziej - podsumowała Julia Żugaj.

Widzielibyście Julię Żugaj w roli prowadzącej programu śniadaniowego?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także