Kabarety w Polsacie. Co z dalszymi emisjami w niedziele? Stacja przekazała decyzję

Kabaret
Kabaret
Źródło zdjęć: © Facebook

27.10.2023 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Emisje kabaretów Polsatu wciąż wstrzymane. Artyści otrzymali wyjaśnienie od stacji

Fani będą rozczarowani. Okazuje się, że w kolejne niedziele nie zobaczą w Polsacie kabaretów. Włodarze stacji udzielili wyjaśnienia. 

Wstrzymana emisja kabaretów w Polsacie

Polsat emituje popularne programy kabaretowe od lat. W ostatnim czasie ich oglądalność drastycznie wzrosła. Popularne kabarety znane z dość kontrowersyjnych skeczów zostały usunięte z platformy streamingowej Polsatu. Jak się okazuje, nic nie dzieje się bez przyczyny. Wstrzymana emisja "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni" była wywołana tym, że skecz uderzał w PiS

Wstrzymane emisje kabaretów. Oficjalne stanowisko Polsatu

Twórcy kabaretów nie wstrzymali nagrań. Mimo, że powstały już trzy odcinki, nie trafią one na antenę. Stacja przekazała twórcom nową decyzję. 

W czwartek otrzymaliśmy oficjalną informację od Polsatu, że do 12 listopada emisji odcinków nie będzie. Co ciekawe, wczoraj prezydent oświadczył, że 13 listopada jest pierwsze posiedzenie nowego Sejmu. Możemy przypuszczać, że padliśmy ofiarą jakiejś walki politycznej - wyjaśnili członkowie Kabaretu Młodych Panów w rozmowie z "Plejadą". 

W czwartek grupa nagrała kolejny odcinek kabaretu. On także nie zostanie wyemitowany.

Z naszej strony, jeżeli chodzi o Kabaret Młodych Panów, nie było wczoraj kompletnie nic politycznego. Były tylko śmieszne akcenty, natomiast bardziej historyczne niż aktualne. Polityka też nie jest najważniejsza. Nie zawsze trzeba tworzyć coś politycznego. Jeżeli jest jakiś temat, który wymaga omówienia lub który publiczność by chciała, żeby został omówiony, to wtedy jest to brane na warsztat. To nie jest tak, że ideą kabaretu jest kogokolwiek obrażanie czy wyśmiewanie - podkreślali. 

Kabarety w Polsacie. Co będzie dalej? 

Twórcy kabaretów mają zakontraktowane nagrania jeszcze trzech odcinków. Czy wiadomo, co będzie dalej? 

Wciąż nie wiemy wiele, poza takimi krótkimi informacjami, kiedy możemy liczyć na to, że zostanie emitowany program. Wygląda na to, że zwykle cisza wyborcza trwa do godz. 21 w dniu wyborów, w Polsacie trwa do 12 listopada. Czekamy - podsumowali.

  • Kabaret
  • Kabaret
  • Kabaret
  • Kabaret
  • Kabaret
  • Kabaret
[1/6] KabaretŹródło zdjęć: © Facebook
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także