Kamil Baleja o zazdrości swojej żony. "W domu nie ma mnie prawie w ogóle"

Kamil Baleja o zazdrości swojej żony. "W domu nie ma mnie prawie w ogóle"

10.03.2024 21:49

Kamil Baleja w 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" tańczy z przepiękną Magdaleną Perlińską. W sieci aż huczy od spekulacji o ich romansie. Jak to wszystko odbiera żona Kamila?

Kamil Baleja i Magdalena Perlińska to bez wątpienia jedna z najgorętszych par najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Postanowiliśmy wybrać się na ich próbę do tanecznego show i zapytać o kilka spraw.

Kamil Baleja w "Tańcu z Gwiazdami"

Nasza reporterka, Karolina Motylewska po pierwszym tańcu zapytała, czy Kamil i Magda są zadowoleni z ostatniego miejsca w pierwszym odcinku programu "Taniec z gwiazdami"?

Mamy takie hasło, które powtarzamy od niedzieli "jak odwrócisz tabelę, Baleja będzie na czele". Ten pierwszy taniec może nie był idealny dla kogoś kto ma 2 metry wzrostu i nigdy w życiu nie tańczył, a tu nagle trudna rumba. Mieszkaliśmy w tej sali treningowej przez miesiąc.

Jaka była pierwsza myśl Kamila po otrzymaniu propozycji udziału w "Tańcu z Gwiazdami"?

Bardzo lubię wyzwania i zapalam się do projektu, a refleksja przychodzi po jakimś czasie. Do mnie przyszła po pierwszym tygodniu, kiedy nie ma mnie w ogóle w domu.

Praca w połączeniu z próbami do "TzG" pochłania całkowicie czas dziennikarza. Jak to wpływa na jego życie rodzinne?

Jest tak, że ja przychodzę, a żona mówi - słuchaj, bo wiesz, że dzieci mają sprawdzian, może być pogadał o czymś innym, niż o tańcu. Udaje nam się z żoną zjeść kolację średnio 2-3 razy w tygodniu. Prowadzę poranek w "Radiu Zet" więc wychodzę z domu o 4.45 a wracam 19.00-20.00.

Kamil Baleja o swoim małżeństwie. Żona jest zazdrosna o Magdalenę?

Czy udział Kamila w "Tańcu z gwiazdami" to "ciężki moment" dla jego związku?

Zazdrość jest naturalnym elementem każdego związku, ale jeżeli jest się z kimś kilkanaście lat razem, tak jak my i mamy stabilny związek to się "bawimy" tą zazdrością. Bawi mnie również to, że jak ktoś widzi przystojnego gościa i seksowną partnerkę w tańcu takim, jakim jest rumba, to uważa, że na pewno będzie romans.

W dalszej części wypowiedzi postawił sprawę romansu jasno.

Zaskoczymy was - można tańczyć w sposób seksowny i mieć najbardziej sensualną piosenkę świata, powyginać się i mieć wzrok pełen spojrzeń, a nawet przytulić do partnerki i w tym nie ma drugiego dna. Przepraszamy was, ale z tego romansu nie będzie.

Czy Magda ma chłopaka i jak on reaguje na jej taniec ? 

Mam chłopaka. Mój partner od początku wie, że pewne rzeczy są kreowane i nie ma w nich nawet krzty prawdy, więc on zupełnie na luzie podchodzi i bardzo mnie wspiera w tym co robię.

Kamil skomentował sprawę jasno.

Moja żona poznała partnera Magdy, więc jest bardzo czysty układ i przepraszam, że nie będzie romansu.

Co wy na to?

Kamil Baleja w "TzG"
Kamil Baleja w "TzG"© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także