Kariera w warzywniaku nie trwała długo. Aktor Marcin Rogacewicz już ma inny pomysł

Kariera w warzywniaku nie trwała długo. Aktor Marcin Rogacewicz już ma inny pomysł

Marcin Rogacewicz założył własny warzywniak (fot. KAPiF, Instagram)
Marcin Rogacewicz założył własny warzywniak (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
10.04.2024 20:24

Znany z licznych polskich seriali Marcin Rogacewicz kilka lat temu wpadł na pomysł założenia swojego biznesu. Aktor ruszył z warzywniakiem położonym w jednej z warszawskiej dzielnic. Niestety, biznes nie wypalił.

Publiczność polskich seriali z pewnością doskonale kojarzy Marcina Rogacewicza. Gwiazdor dał się poznać przede wszystkim jako członek obsady takich hitowych produkcji jak "Na dobre i na złe", "Przyjaciółki" i "Na Wspólnej". Aktorstwo to jednak niejedyna dziedzina, w której się realizował. Jest również przedsiębiorcą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Warzywniak Marcina Rogacewicza niewypałem?

Jednym z marzeń, które Rogacewicz chciał zrealizować, było założenie swojego własnego warzywniaka. I rzeczywiście, trzy lata temu na warszawskiej Woli ruszył ze swoim upragnionym biznesem. Rezultaty publikował na profilu instagramowym.

Na samym początku inicjatywa cieszyła się niemałym zainteresowaniem. Mieszkańcy dzielnicy z dużą chęcią robili zakupy u aktora, a on w zamian kierował do nich gorące podziękowania. Niestety, nie wszystko szło zgodnie z planem.

Marcin Rogacewicz skupia się na innych marzeniach

Rogacewicz nie musiał długo czekać, aż jego sklepik z warzywami zacznie być coraz rzadziej odwiedzany przez lokalsów. Posty na Instagrama również wlatywały sporadycznie, aż przestały w ogóle się pojawiać. W końcu gwiazdor zdecydował się zamknąć interes, aby poświęcić uwagę zupełnie innej sprawie. Nie jest to jednak aktorstwo.

Aktor postanowił gonić za kolejnym marzeniem i obecnie szkoli się, aby zdobyć licencję lotniczą. Z pewnością już wkrótce będziemy mogli zobaczyć, jak radzi sobie w nowej roli.

Warzywniak Marcina Rogacewicza nie cieszył się zainteresowaniem (Instagram)
Warzywniak Marcina Rogacewicza nie cieszył się zainteresowaniem (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także