Karina z "Chłopaków do wzięcia" wyjechała z Polski. Oto jak mieszka za granicą

Karina Koch
Karina Koch
Źródło zdjęć: © Facebook

02.01.2024 08:56, aktual.: 11.01.2024 22:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karina Koch z programu "Chłopaki do wzięcia", w poszukiwaniu pracy, wyjechała do Niemiec. Jak mieszka za granicą?

Program "Chłopaki do wzięcia" zadebiutował na antenie Polsat Play w październiku 2012 roku. Producenci konsekwentnie zapewniają, że format jest dokumentem. W każdym odcinku ukazane są losy grupy tytułowych bohaterów – samotnych mężczyzn z niewielkich miejscowości, szukających szczęścia w miłości.

Sporadycznie przez dokument przewijają się również panie. Jedną z nich jest Karina Koch. Kobieta zdecydowała się opuścić Polskę i wyjechać za granicę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karina Koch znalazła pracę za granicą

Była uczestniczka "Chłopaków..." w grudniu poinformowała, że wyjeżdża do Niemiec. Znalazła tam pracę jako opiekunka osób starszych.

Dziś wyjeżdżam do Niemiec, muszę zostawić rodziców i moje kociaki, szczurki. Pomimo że nie jadę na długo to mega się stresuje i jest mi przykro... Próbowałam pracować w kraju, ale tu w pobliżu jest mało możliwości dla kobiet... Najniższa krajowa + koszty dojazdu. Zwyczajnie się nie opłaca... Więc jadę za granicę, tam jest inny świat, jak chodzi o zarobki... Nie tracę nadziei że doczekam się czasów, że tu na terenie, moja praca będzie tyle warta, co za granicą – napisała na Facebooku.

Jak mieszka Karina Koch?

Karina na bieżąco relacjonuje fanom swój pobyt w nowym miejscu. Dzięki temu wiemy, w jakich warunkach mieszka. Za granicą ma własny pokój z osobną łazienką.

Wyjazdy za granicę nie są takie złe. Oczywiście zależy, gdzie się trafi... Mnie się podoba miejsce tylko tęskno za rodziną i zwierzętami. Ale dzień po dniu i do przodu – przekazała.

Do wpisów dołączyła zdjęcia ze swojego tymczasowego pokoju.

  • Karina Koch za granicą
  • Karina Koch za granicą
[1/2] Karina Koch za granicąŹródło zdjęć: © Facebook
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także